• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

12251.jpg

12254.jpg

12221.jpg

12238.jpg

Teşekkürler :)

Biride Emma Watson lı imza yapabilirmi ?

bende güzel bi avatar istiyorum herhangi görkemli bi silkroad karakterine üstünede 3 boyutlu kırmızı kalın yazı ile büyük harflerle M G yazılmasını istiyorum

Arkadaşlar yapabilecek birinden bi imza ve avatar istiyorum. Imza için; kanatlarını açmış bir kartal lazım, iki kanadına Black Eagle yazısı, sağ köşeye de Check yazısı istiyorum, rica ediyorum :D Avatar için de güzel bi şey bekliyorum, ilgilenicek arkadaş var ise teşekkürler şimdiden :)

Fotoğraf bu istediim ise:Hani bi kare gibi birsey oluo sağ tarafda resim sol karenin içindede yazı ( MySelfDream) Yaparsanız sewinirim kaç kez konu açtım ama ilgilenen olmadı artık yapılsın lütfen .:)

Bende bu Tarz birşey istiyorum.

Başka bir arkadaşında dediği gibi Arka plandan fırlamış gibi olsun :)

sigpic545665.jpg

Silkroad ile ilgili bir tasarım olabilir. Veya AvriL Lavigne iLe ilgili.
Render 'da kullanılabilir.

- İsim oLarak ~LiFéKi$s. Yazsın yeter :)

Arkadaşlar yapabilecek birinden bi imza ve avatar istiyorum. Imza için; kanatlarını açmış bir kartal lazım, iki kanadına Black Eagle yazısı, sağ köşeye de Check yazısı istiyorum, rica ediyorum :D Avatar için de güzel bi şey bekliyorum, ilgilenicek arkadaş var ise teşekkürler şimdiden :)
16335.png

16347.png

buyur bebek.

Bana Selena gomezden İmza ve avatar -yazı geçirirseniz süper olur şimdiden teşekkürler..(imzaya koyulucak şekilde olsun) ....2gündür yazıyorum ama bakan yok herld. Firework den ümitliyim :D

sigpic44318_18.gif

buna benzer avril lavigne li veya başka bir bayan resmi olan bir imza yapabilir misinz?,Rica ediyorum...şimdiden teşekürler...

Arkadaşlar her mesajımda yazıyorum beni dinlemiyorsunuz.

Konu altında sohbet yasak ve aynı kişi iki kere istekte bulunmasın. Görüyoruz isteğinizi tek başıma yapıyorum işleri anca yetişiyorum.

Hypnos

gfj6ydzm.png

Sasukejones
d4z3pc86.png

cpp3heh3.png

Lifekiss
89ilxc6b.png

Check

elau9428.png

nhkhl45p.png

En fazla 1 dakkada yaptım üzerinde uğraşacak inanın vaktim yok bunlarla idare edin.

Bu Resme Uygun bir fontla ZeyD ACAR yazabilirmisin gid güzel durursa gifli bir şekilde Çok Teşekkür Ederim

15531.gif

Birde İmzama Benzer bir imza yapabilirmisin

Hedefim Özel Harekatçı olmak ona uygun birşey yapabılırmısın İçerisinde ZeyD ACAR yazılı olması sevindirir beni

Öncelikle Merhaba.
ve İmza İçin Şimdiden Teşekkürler Bu Resim Yana Alıp İmza Boyutlarına Görüntü Kalitesi Düşmeden Getirip Yanına Resme Uygun 3D ThePunishers yazarsanız sevinirim :) İmzaya Parlaklık Efekti Verirseniz 3D Durursada Çok Makbule Geçer Tekrar Teşekkürler
4017.jpg

2cdf05bce3c6dc955eb4c83a6992c83d_1282133451.jpg

Şu Resimden Bana 1 İmza ve 1 Avatar Yaparmısınız İmza Resimden Fırlamış Gibi Olsun :D

Rica Etsem Siyah Beyaz Gölgeli Yazı ile nyeupeSeya Yazarmısın. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Bana bi tane gift şekline avatar istiyorum 3fotograftan oluşursa iyi olur :D Selenagomez le ilgili Ottoman yada firework süpersiniz teşekkürlerinizi verdim yukarda

Eyvallah kardeşim 10 numara oLmuş :)

----------

Ustam be avatarı unutmuşum. Bide 2dk Avril ile ilgili avatar ayarıyabilirsen bana çok güzel olcak.Yazmayı unutmusum imzanın yanına.

Geri