• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sasuke
sc9gsj4c.gif

Sasuke'nin avatarına benzer bi avatar da bana yapabilrirmisin ama resimleri farklı olursa sevirim selena gomez olsun yeter 3-4 tane bu şekilde çok süper olur eğer gerekirse resimleri bende verebilrim ama senin zevkine güveniyorum :D

Bekliyorum şimdiden teşekkürler

Avatar isteyecektim Sagopa Kajmer'in avatarı hareketli olucak resimleride olabilir ama resimler gerçekten güzel olsun yada bir klibinden kesinti olabilir.

Mehmet veya umut rica etsem banada bir crysis 1 veya 2 den bir imza yaparmısınız yazı olarakta zaten belli olarak Captain-Meta'da ek olarakta Nomad veya Prophet yazarsanız.

Bu 2 Resmi Alttaki gibi yapabilir miyiz bide Thug Life yazısı eklenebilirse harika olur
images

2pac-black1.jpg

images

Teşekkürler

Bu Resme Güzelce The Maestro Yazıp Kenarlarını Şekillendirebilirmisin Şimdiden Cok Cok Teşekkür Ederim
255563b.jpg

captan jack sparrow lu avatar bide imza istiyorum. professional yazılı. ayriyetten imzamdaki resmeden professional yazarsan sevinirim :)

Banada Avatar ve imza yaparsanız Bursasporlu çok sevinirim İmzaya da Texasın meşaleli bi fotosunu yaparsanz çok sevinirm şimdiden teşekkürler..

Bana birde selena gomezli imza yapabilrmsiniz 2tane resmi olsun zevkinize bırakıyorum renkleri canlı olursa sevinirim :) şimdiden teşekkürler

Geri