• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

imza+avatar istiyorum arkadaşlar:)
İmza Avril Lavigne ile ilgili olabilir veya baska bir bayan :)

15531.gif

buna benzer bişiler AdigeEmperor yazabılecek warmı
ps masterleri sıkmak ıstemıyorum uygun yere AdigeEmperor Yazarlarsa Sevinirim

Şöle güzel bi renkte Sagopa Kajmer Ve Koleranın olduğu bir imza yaparmısınız...__GLamoR__ da yazsın :)

Sagopa Kajmer içerikli bir imza istiyorum üstünde Terk-i Diyar yazıcak tam ortadada olabilir oturduğu yere atık yazı biraz güzel olursa harika olur teşekkürler.

arklar adam gormezden filan gelmıyor adamın ıslerı vardır belkı oruc tutuyordur basına vurmus biraaz sekerlıyordur filan falan burda kac kısı ondan ımza ıstıyor bılıyormusunuz bılmıyorm :) bu arada kardesım bana guzel bi alexsandra stan yada megan fox yada adrenia lima lı olan kosesınde nıckım yazan bı ımza yapabilirmisin.

İsteklerin hepsini yapacam merak etmeyin.

Görmezden geliyon vs gibi yazanları gerekli kişilere bildirdim artık cevap vermiyecem diyecek laf bulamıyorum.

İsteklerin hepsini yapacam merak etmeyin.

Görmezden geliyon vs gibi yazanları gerekli kişilere bildirdim artık cevap vermiyecem diyecek laf bulamıyorum.

Burak senden rica ediyorum , Kaba davranıp emri vak-i yapan üyelere ceza ver ve isteklerini adam gibi dile getirttirene kadarda imza ve avatarlarını yapma :)

İmza istemeyi bilmeyenlere imza yapılmadı. Bir önceki hazırladığım imzalardan sonraki istekler yerine getirildi.

Ö.m 'leri siliyorum kutu doluyor. Bu yüzden konu altından isteğinizi güzel bir şekilde bir kere belirtmeniz ve burayı sohbet alanına çevirmemeniz iyi olur.

Buyrun imzalara geçelim :

- ilk önce Zeyd arkadaşımızın. ( Kusra bakma gecikme için bildiğin gibi değil bilmediğin gibi yoğunum (:
( Tam istediğin gibi olmadı sanırsam ama bunlar bence güzel oldu

bfxc8foo.png

uomfndr6.png

XnCn ( Bu kız gerçekten çok tatlı.

8msrfqsv.png

ob8htkvz.png

Punisher( Resmi render haline getirip 3D yaptım bro.
uhkv34zq.png

Terk-i Diyar (
Sago iyi adam.
6rx8dd67.png

Nyeupe
cyi4mgas.png

Lifekız
y8p935y8.png

Infinity
oq8gb5vo.png
w8hoyfut.png

Glamor
esd4f672.png

Sasuke
sc9gsj4c.gif

İmzası arada kaynayanlar için özür dilerim :)

Yorum sohbete girer. Teşekkür butonuna bas ve geç.

Güle güle kullanın :kheart:

Son düzenleme:
yaw tam 5 tane mesaj yazdim kimse bana imza yapmiyor sorun nedir?
bi normal kendi kafasina gore yapsin biri bi imaza istiorum nickim olsn

Geri