• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öhm Öhm.. :kheart:

b8294cb921f20c0442c02234895e4e21.gif

huh_kitty.jpg

BUYUR 2 TANE :D

Merhaba grafiker kardeşlerim .

Benimde sizden bir isteğim olacak zahmet olmassa yardımlarınızı bekliyorum....

Vereceğim fotoğraftaki karakterimin yanına w4q'A yazarsanız sevinirim ve güzelleştirecek efektlerde ekliyebilirsiniz..

http://b1202.hizliresim.com/u/2/2bu53.jpg

resim bu arkadaşlar

Merhaba grafiker kardeşlerim .

Benimde sizden bir isteğim olacak zahmet olmassa yardımlarınızı bekliyorum....

Vereceğim fotoğraftaki karakterimin yanına w4q'A yazarsanız sevinirim ve güzelleştirecek efektlerde ekliyebilirsiniz..

http://b1202.hizliresim.com/u/2/2bu53.jpg

resim bu arkadaşlar
Ben bu kadar yapabildim Ps masterlardan rica edersen daha iyisini yaparlar istersen.

Hakan kanka bi avatar yapıver la bana bah özel istiyom senden..Güzel bi garı üstüne ismimi yazıver yeterli.Seçim senin güzel seçiyorsun sen :D

Arkadaşlar bana da güzel bir megan fox imzası yapabilirmisiniz? :)

Edit: ve Avatarı :) 140x140.

Şuna bi el atıveren yokmu? 1 hafta olmuş imzayı yaptırdık millete 3-5 yapılmış :(

*Kadın ve öndeki amblem alınıcak öndeki yerde (Red Alert Sembolünün yerine ) renk farketmez (Zevkinize bırakıyorum
icon23.gif
) SnowSlave* Yazıcak

red-alert-3-uprising-yuriko-omega-wallpaper-big.jpg

----------

Bana bu resimlerden imza yaparmısın? 2 tane farklı imza olursa arada değiştirip kullanırım.. teşekkürler şimdiden

@Forsaken Me

Onlar harici güzel birşeyler buldum senin için yapayım dedim :) beğenirsen kullanırsın beğenmezsen ammann :D

ioW1E.jpg

oyzX8.jpg

Geri