• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sabahtan beri yeni PS Mastera ö.m atıyorum cevap verdiği yok adamın ya..Bir avatar istiyorum imzama uygun bir şey olursa iyi olur,yada zenci basketbolcu bir adamın avatarıda olsa olur,sağolun.

Çok meşgulsun ama Şu an ki avatarımdan ve imzamdan sıkıldım şebnem ferah temalı şöyle sağlam bir avatar imza yaparmısın? imzada çok büyük olmayacak şekilde Suph yazarsa iyi olur teşekkürler :)

Bayadır ellemedim avatar&imzayı değiştirelim bi :) Yaparsanız tabiki.. Şimdiden teşekkürler

*Kadın ve öndeki amblem alınıcak öndeki yerde (Red Alert Sembolünün yerine ) renk farketmez (Zevkinize bırakıyorum:shm:) SnowSlave* Yazıcak
red-alert-3-uprising-yuriko-omega-wallpaper-big.jpg

Imza
* Farklı fontta akan kan tarzında SnowSlave* (Sağ tarafa) Rengi tekrar sizde :) Siyah çevresi beyaz hoş olur gibime geldi
FeatureImage_metro2033.jpg

Öhm öhm..:shm:

Bana OsmanGazi yazılı bir imza ve bir avatar yapabilen olursa sevincem :)

İmzada Dogo Argentina köpek türü olura süper olur.

Avatarda Şekil bişe olsun :d osman yazabilir avatarda

Bu kadar yapabildim :)

Çok teşekkürler fakat bu ortadaki beyazı değiştirebilir miyiz? :D Bide avatarı sağdaki direkt yüzünden şekil bir şey yapsak :)
Yani imzadaki 3 resimde bu en sağdaki sadece yüzü şeklindeki resimlerden oluşursa çok mutlu olurum :) Birde avatar sağdaki yüzüyle alakalı olursa :) ortadaki beyaz pek olmamış. :D

----------

Mesela bu imza süper olmuş bu tarz olabilir :)

Çok teşekkürler fakat bu ortadaki beyazı değiştirebilir miyiz? :D Bide avatarı sağdaki direkt yüzünden şekil bir şey yapsak :)
Yani imzadaki 3 resimde bu en sağdaki sadece yüzü şeklindeki resimlerden oluşursa çok mutlu olurum :) Birde avatar sağdaki yüzüyle alakalı olursa :) ortadaki beyaz pek olmamış. :D

----------

Mesela bu imza süper olmuş bu tarz olabilir :)
Buyur kardeşim umarım beğenirsin :)

di-39ER.jpg

Bende bunu yaptım biraz pain terk oldu ama hoşuma gitti bunu kullanacağım.Zahmet verdim kusura bakmayın.

Ben bi güncelliyim yeni imza lazım :D
Dogo argentina ( köpek türü ) resimli bir imza üstünde OsmanGazi yazabilir.

Varsa bide avatar.

Dostlar banada Call Of Duty Mw2 -Ghost-Price-Soap olursada makarov ve shepharddan bi imza rica edicektim[ghostdan da bi avatar].

Geri