• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eray banada güzel bir kızın imzasını yaparsan sevinirim japon olması tercihim kanka :D

Bayadır ellemedim avatar&imzayı değiştirelim bi :) Yaparsanız tabiki.. Şimdiden teşekkürler

*Kadın ve öndeki amblem alınıcak öndeki yerde (Red Alert Sembolünün yerine ) renk farketmez (Zevkinize bırakıyorum:shm:) SnowSlave* Yazıcak
red-alert-3-uprising-yuriko-omega-wallpaper-big.jpg

Imza
* Farklı fontta akan kan tarzında SnowSlave* (Sağ tarafa) Rengi tekrar sizde :) Siyah çevresi beyaz hoş olur gibime geldi
FeatureImage_metro2033.jpg

Beni artık biliyorsunuz yani forumda görmeyen yoktur diye umuyorum. :D Bundan dolayı böyle benim gibi deli dolu birine deli dolu imza ve avatar istiyorum ya karılı kızlı olsun yada BBB <3 Beta olsun oda olmuyorsa sen nasıl ps master oldun ?

beyler bu resmi uygun bir boyuta getirip Badboy yazarmısın isterseniz farklı bir joker resmide olabilir
joker_88802.jpg

Eray ağzını yüzünü öperim ha yap lan imzamı işte iyi bir gacı olsun yada beta biliosundur ******imi işte 2sinden birinin hem imza hem avatar yap faceden taciz ederim bak.

toplu imzalar arkadaşlar.

badboy

triansient kanka sen karıkız istemişsinde karı kızla ugrasmadım delice bir basket resmi yapdım:) bunu daha önceden yapmıstım arsıvde saklıyordum sana kısmet oldu:)

Maxilife
kanka buda sana.

Bende bir imza istiyorum,Atatürk yada kız resimlerinin üstüne Eien* yazılı bir resim istiyorum.Çılgınca bir şey olsun yeter.:)

XnCN;1831670[FONT=Trebuchet MS' Alıntı:

triansient kanka sen karıkız istemişsinde karı kızla ugrasmadım delice bir basket resmi yapdım:) bunu daha önceden yapmıstım arsıvde saklıyordum sana kısmet oldu:)

Birde avatar yap o zaman zanziş :(
[/FONT]

Geri