• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hadi kardiiişiim yaparsın sen :D

Al Bakalım..

fdsfsdat.png

Son düzenleme:
Bana şöyle güzel uyumlu avatar ve imza yapabilecek arkadaş var mı? İmzada birşey yazmasına gerek yok. :) Ne yapacağınızı siz belirleyin sadece uyumlu ve güzel olsun yeterlidir. ^^

Moderatörün son düzenlenenleri:
Kardeşim bana Katy Perry'li bir imza ortada StrawBerry hemen sağ altında Global Moderator yazabilir güzel bir avatarda yaparsan sevınırım.. Teşekkürler.

Bana şöyle güzel uyumlu avatar ve imza yapabilecek arkadaş var mı? İmzada birşey yazmasına gerek yok. :) Ne yapacağınızı siz belirleyin sadece uyumlu ve güzel olsun yeterlidir. ^^

İmza;

mzaz.png

(Üstümde nick im yazmasın demişsin ama bence hoş durdu istemezsen söyle sileyim..)

Arkadaşlar rica etsem crysis 2 ve call of duty 4 bravo siz takımından bi imza rica ediyorum (call of duty imzasına Captain Meta el yazısı ile effect siz seçin) crysis imzasınada crytek fontunda veya kafanıza göre en uygun şekilde Captain Meta yazarsanız sevinirim.

Geri