• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

"The Crow" ile ilgili güzel bir imza rica ediyorum ^_^ Üzerinde Batuhan A. ve The Crow gibi bir şey yazarsa güzel olur :) Teşekkürler..

Beyler Biraz Geriye Bakarsaniz Bende Bir Imza Rica Etmistim Benden Sonra Gelenlere Yapmıştınız Fakat Yine İsterseniz Yapmayin Ama
Yapicak Arkadas Varsa Minnettar Olurum

bana crysis 2 ile ilgili imza yapabilirmisiniz :) bi yerinde Lordios yazarsa sevinirim :)

s.a bana istanbulla ilgili bi avatar yaparmısın üstündede Burak Şimşek yazarsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Acaba bana bi avatar yapabilrmisnz cesur bi adamın gözleri ve yanında kıcı tutmus bircok mesaj veren bi avatar?:D

birde imza bi araba olsun alevlenmiş böle bi erkekle bi kızda ona yaslanmıs arkalarında ise sehir gumburtusu?? böle bisyler yapabilrmisinz acaba zahmet olmassa?

OsmanGazi ve Maxigame Yazılı bir imza yapabilen olursa sevinirim ( güzel resim bulamadım silkroad ile iligli olabilir )

Birde OsmanGazi yazılı avatar ( resim herhangi bir oyun görseli olabilir )

Şimdiden teşekkkürler.

banada battlefield 3 ile ilgili bir imza yapabilirsen sevinirim biyerinde Doruk yazsın. Bide müsaitsen avatar. Şimdiden teşekkürler

Geri