• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

basım ağrıyor:)

Teşekkürler kardeşim başınıda ağırttık :)

slm banada imzamdaki ve avatarımdakı resmın uzerındekı CyberWar ı silip ikisininde üzerine LORDHFURKAN yazarmısınız rica etsem?

Beyler Modern warfare 2 Ghost&Price&Soap üçlüsünden arka fonda canlı savaş veya karanlık halde bulunan savaş haldeki bi resim rica ediyorum yani daha değişikte olur ama detaya iniyim didim :D Ottoman senden birşeyler bekliyorum :(

Bana da garfield ile ilgili bi avatar yapabilir msiniz ?
Mümkünse üzerinde nickim YAZMASIN

beyler bu resmi uygun bir boyuta getirip Badboy yazarmısın isterseniz farklı bir joker resmide olabilir
joker_88802.jpg

Emma Watson 'la ilgili banada bir imza yaparmısınız lütfen. Hangi fotoğrafı olsa kabulümdür, büyük hayranıyım da :D

edit: son bir ricam var, bunun biraz daha büyük boyutlusunu yapabilir miyiz? Zaman tünelimin kapağına koymak istiyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden ps masterim <3

oyşş bu ne harika bi imza olmuş çok teşekkür ederim +10000000 rep

Son düzenleme:
Bana Katy Perry'li bir imza yaparsanız çok mutlu olurum fakat imzaları siteye yükleyince görüntü kalitesi düşüyor lütfen görüntü kalitesi düşmeyecek bir imza hazırlayın şimdiden teşekkürler :)

Bana şöyle güzel uyumlu avatar ve imza yapabilecek arkadaş var mı? İmzada birşey yazmasına gerek yok. :)

Geri