• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Öncelikle saol teşekkür ederim son bi istegim daha olacak bunun üstüne ekesbek3 yazıp uygun bir avatar yaparmısın... Tekrar teşekkürler... :)

Buyur kardeşim :)

Dediklerinin hepsi alakasız "Zeyd" herkes zaman boş oldukça yapabiliyor bu sana denk gelmiş olabilir.

tamam hakan o zaman başka imza isteyelim :D

Arkadaşlar

Arka planı Zevke göre seçip

Adventurous ve Zeyd ACAR yazarmısınız Gif li olursa sevinirim birde güzel bir avatar

eğer avatar koleksiyonunuz var ise dosya halinde upload edip lınk verırmısınız arasından seçebilirim :)

tamam hakan o zaman başka imza isteyelim :D

Arkadaşlar

Arka planı Zevke göre seçip

Adventurous ve Zeyd ACAR yazarmısınız Gif li olursa sevinirim birde güzel bir avatar

eğer avatar koleksiyonunuz var ise dosya halinde upload edip lınk verırmısınız arasından seçebilirim :)

Resim hoşuna giderse yazdırırsın yine
Orjinal ;
1h8xu.png

Editlisi ;
1h8xm.png

İkinizede Teşekkürler ederimde arka plan oyun tercihim değil belirtmedim özür dilerim

zevke bırakmıştım ama öyle çocuksu şeyler değil daha çok gerçekde göze hoş gelebilecek görüntülerin üzerine

KadeRukawa imzada yazdığın Adventurous yazısınının font u güzelmiş :)

İkinizede Teşekkürler ederimde arka plan oyun tercihim değil belirtmedim özür dilerim

zevke bırakmıştım ama öyle çocuksu şeyler değil daha çok gerçekde göze hoş gelebilecek görüntülerin üzerine

Buyur güzel kadın :)

İnş. bunu beğenirsin :)
1h9dk.png

bana gta ıv la ilgili çok güzel ve deişik bi imza tasarlaya bilirmisinz ve bide avatar yaparsanız çok sevinirim

Geri