• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Biraz Aceleye Geldi
di-5KNP.png

Yazılılarım başladı bilgisayara pek fazla zaman ayıramıyorum biri altaki resmi imza olarak yapabilir mi?Üstünde BlueLife yazmasını istiyorum.Zaten Photoshopu beceremiorum altaki dandik imzaya bakarmısınız
:D
Bide Resmi internetten buldum köşede bi yazı var onuda silerseniz iyi olur .
Birde nick degistirme forumda tekrar yapılacak mı ?
3qtj0.jpg

İnna ile ilgili yanar dönerli bir arka plan istiyorum üzerindede yine İnna yazılı bir imza... Saygılar kolay gelsin.

Yazılılarım başladı bilgisayara pek fazla zaman ayıramıyorum biri altaki resmi imza olarak yapabilir mi?Üstünde BlueLife yazmasını istiyorum.Zaten Photoshopu beceremiorum altaki dandik imzaya bakarmısınız
3qtj0.jpg

Buyur beğenmezsen başka bir arkadaşa yardımcı olsun:)

3qwx2.jpg

3qtj0.jpg

v1
3qx2m.jpg

v2
3qx32.jpg

Bana y1207 d210 boyutlarında bu tür bir(uzay veya galaxy ile ilgili) resmin üzerine FastLane Yazabilirmisiniz imza gibi olsun ve benim imzamdaki gibi çerçeve ekleyebilirseniz çok iyi olur
space-fantasy-3.jpg

Tabi yaparım ama bi kaç isim örnek olarak versen iyi olabilir.Kafam dağınık biraz hiçbir şey kalmadı aklımda^^

Tabi yaparım ama bi kaç isim örnek olarak versen iyi olabilir.Kafam dağınık biraz hiçbir şey kalmadı aklımda^^

isim olarak aklıma Zeyd geliyor :D

Ne ismi istiyorsun sanatçımı :D

ben pek bilmez sanatçı ismi kendi resmimi atayım ondan avatar yapabilirmisin güzel

Resimlerim

Geri