• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şu imzaya benzer yada şuanki imzama benzer bir imza yapılmasını istiyorum.Üstünde Eien* yazacak , rengi fark etmez fakat belirgin olsun.
Teşekkürler.

3kf11.png

3khk1.jpg

Benimde avatar isteğim olucak önceden hazır avatar konusu vardı şimdi yok şuanki avatara benzer bir avatar istiyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba, kendime özel olacak şekilde bir avatar ve imza arıyorum. Sizlerden tek istediğim avatar içeriğinin kız resmi olmaması.. Tasarımı dilediğinizce kendiniz yapın (avatar ve imza birbirine uyumlu da olabilir,uyumsuz da..)

İmza bunun gibi olabilir, üstünde birşey yazmasın arabalı güzel birşeyler de olabilir imza olarak. Avatar ise kafanıza göre yapın, bayan resmi olmasın..

22489033.jpg

Buyur Deniz :)

3ku88.jpg

3ku9j.jpg

# Avatara gelince bir kategori belirtirsen yardımcı olurum.

Bana FCB li bir avatar yapabilecek varmı futbolcular olmasın boyutuda ince uzun olsun

Bu resimlerden imza istiyorum.üzerine LegendSword yazarsanız sevinirim :) Arka planı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Şu üç resmin üstünede Screwy yazılmasını istiyorum , eğer beğendiğin güzel renkler olursa,renklendirme yapabilirsin.Mümkünse belli olan bir yazı olsun.Birde bunlara uygun bir avatar yada kendi beğendiğiniz bir avatar olursa iyi olur.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

fantastikcizgitablo1100.jpg

fantastikcizgitablo2001.jpg

Şu üç resmin üstünede Screwy yazılmasını istiyorum , eğer beğendiğin güzel renkler olursa,renklendirme yapabilirsin.Mümkünse belli olan bir yazı olsun.Birde bunlara uygun bir avatar yada kendi beğendiğiniz bir avatar olursa iyi olur.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Edit...

----------

3lcv8.jpg

v2
3lcsn.jpg

3lcvz.jpg

v2
3lcwu.jpg

Kardeş koyduğun son resim imza'ya göre olmuyor hiç.

Son düzenleme:
Geri