• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

resimler benden olsun imzalarda sizden :)

Bende 1 Tane İmza rica Edeceğim imza da Adventurous ve ZeyD ACAR yazarsa sevinirim :)

fantastikcizgitablo1100.jpg

fantastikcizgitablo1101.jpg

fantastikcizgitablo1800.jpg

fantastikcizgitablo2000.jpg

fantastikcizgitablo2000.jpg

fantastikcizgitablo2001.jpg

fantastikcizgitablo2001.jpg

Evet avatar istekleri alayım ? avatar isteiğinizi düzgün bir şekilde ve sevdiğiniz bir şarkıcı,model var ise belirtin.

ACZ2.png

resim boyutu var sayılan imza boyutunu açtı imzana eklersen resim kalitesi düşer belki başka forumda kullanırsın

XnCN istediğimi tam olarak yapmışsın sağol fakat yazı tipi Skrillex yazısı gibi olursa daha güzel olur, yapabilir misin rica etsem :)

Beyler Bana Bi Yazı Lazım Boyutu Aşagıda Vereceğimki Gibi Olacak Rc Team 212 Yazılacak Ve Altındaki King Of Rc Yazısı Olacak

Buna Benzer Arka Planlı Güzel Bişeyler Bekliyorum.

1955g.jpg

Şimdiden Teşekkürler.

Şu imzaya benzer yada şuanki imzama benzer bir imza yapılmasını istiyorum.Üstünde Eien* yazacak , rengi fark etmez fakat belirgin olsun.
Teşekkürler.

3kf11.png

Merhaba, kendime özel olacak şekilde bir avatar ve imza arıyorum. Sizlerden tek istediğim avatar içeriğinin kız resmi olmaması.. Tasarımı dilediğinizce kendiniz yapın (avatar ve imza birbirine uyumlu da olabilir,uyumsuz da..)

İmza bunun gibi olabilir, üstünde birşey yazmasın arabalı güzel birşeyler de olabilir imza olarak. Avatar ise kafanıza göre yapın, bayan resmi olmasın..

22489033.jpg

Kardeş Neyse Onu Yapmada (Uğraştırdım Kusura Bakma) Birde Bunun Gibi Bi İmza Yaparmısın Yapabileceğin En Güzel İmza Lütfen Buda Arkaplanlı Olsun

Şimdi Kullandığımız :
13209.png
Kardeş Birde Yazı Aynı Yazı Olacak Rc Team 212 PRO

Şimdiden Teşekkürler.

Geri