• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TimeWarnerTM ismi geçen silkroadla ilgili avatar ve imza yaparsanız çok memnun kalırım ve şimdiden çok teşekkür ederim acele olursa çok sevinirim beyler

İmza ;
imzakq.png

35mzs.jpg

35n0d.png

Bu H harfi ve kalpi 3 D oluyo sanırım o şekilde şeffaf yapmanızı istiyorum , yani arkası boş olsun logo yapmam lazımda başka bi oyunda bu büyüklükte ve ikisindende bi tane 16 x 12 yapabilirseniz çok sevinirim teşekkürler. Başka H harfi varsa yapabiliceğniz güzel oda olur.

Bi normal boyut bide 16 x 12 istiyorum ikisindende teşekkürler (:

avril lavigne olan üzerinde avatar ve imza yapabilirmisiniz:) imzanın üzerinde maxilife ve [R]Merv yazabilirmisiniz acaba şimdiden teşekkür ederim:)

κѓдĽ;1875488' Alıntı:
35mzs.jpg

35n0d.png

Bu H harfi ve kalpi 3 D oluyo sanırım o şekilde şeffaf yapmanızı istiyorum , yani arkası boş olsun logo yapmam lazımda başka bi oyunda bu büyüklükte ve ikisindende bi tane 16 x 12 yapabilirseniz çok sevinirim teşekkürler. Başka H harfi varsa yapabiliceğniz güzel oda olur.

Bi normal boyut bide 16 x 12 istiyorum ikisindende teşekkürler (:

Beklemedeyim yapabilicek yok mu ?

----------

360t8.png

Yukardaki imzadaki gibi bi fon resminin sağ tarafına Sansar Salvoyu koyup , sol tarafa Talha Çevik yazmanızı rica ediyorum benim şuanki imzam gibi bi efekt verebilirseniz [ düşen yapraklar gibi ] çok sevinirim. Yazı türüde orjinal değişik bişey olabilir.

Keyifli forumlar

360ts.jpg
<<< Sansarın koymanızı istediğim resmi. [ Sansarı şeffaf yapıp imzanın üstünden taşmasını sağlayabilirseniz sevinirim yani benim şuanki imzam gibi ]

35zvj.jpg

35zvm.jpg

----------

36017.jpg

İmza

3600w.jpg

Maxilife benim banlanan nickim adamın adı maxlife :D

----------

Biri Banada Yapabilirmi Avril Lavigne nin imzasını *Maxilife Yazacak Ama Çok Aso Birşey Olsun :)

Birde Avatar İstiyorum Avrilden veya SNSD'den Kim Tae Yeon 2 sinden Bri :)

Merhaba, kendime özel olacak şekilde bir avatar ve imza arıyorum. Sizlerden tek istediğim avatar içeriğinin kız resmi olmaması.. Tasarımı dilediğinizce kendiniz yapın (avatar ve imza birbirine uyumlu da olabilir,uyumsuz da..)

Geri