• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elimden geldiğince ;

çok teşşekkürler acaba aynı köşe şekli ve font ile daha küçük şekilde ve 200x250 boyutlarında [yükseklik 200] Sağ alt köşesine aynı fonnta daha küçük Avatar Aang yazarmısın çok makbule geçer şimdiden teşşekürler
Lggfo.jpg

uygun bir yerinden kesersen de müthiş olur herşeyi sana bırakıyorum :)

images

Beyler bu resmin yanındaki yazıyı değiştirip Skrillex yazabilirmisiniz :dnc:

----------

Up up çok lazım acil :rbk:

Bana Avril Lavigne ' nin En Şirin Halinden Bir İmza Resmi Yapabilecek Varmı ?

Resmin Uygun Yerinede Nickimi Yazarsanız Sevinirim...Ps Programım Yok Kendim Yapamıyorum :)

images

Beyler bu resmin yanındaki yazıyı değiştirip Skrillex yazabilirmisiniz :dnc:

Beyler yapabilicek yokmu ?

Arkadaşlar benimde sizden bi isteğim olacak yaparsanız sevinirim yapmassanız np

Avatar ölçüsü yani boyutu maximum ne kadar sa o kadar olsun sağdan bir bmw e30 resmi ortada güzel bir manken bide üstünde yanıp sönen "RCTYasiN" olursa çok sevinirim şimdiden sağolun :)

Geri