• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MwkI2.jpg

Acaba bu resmi imza boyutlarında uygun bir yerine Avatar Roku yazılmış şekilde güzel efektli resime uygun çerçeveli bir edit yapabilirmisiniz , herşeyi size bırakıyorum şimdiden
teşekkürler

mesela şu resimdeki efektlendirme türü çok hoşuma gitti bu türden birşeyler de olabilir :)
sigpic156467_27.gif

Altaki Resimde Yandaki Reklamı Kapatıp Aynı Font da Veya Yakışacak Bir Font da CaNPauSe Yaza Bilirmisiniz ?

Şimdiden Teşekkürler

modern_warfare_3_paris_wallpaper.jpg

buna tasarım yapabilicek şekilde istiyorum şimdiden teşekkür ederim :)

Bana bi arka planı dehşet birşey OsmanGazi yazılı bir imza yapabilcek yiğit arkadaş varmı :) Arka planı onun zevkine bağlı karı kız olmasın lütfen ( Oyunlarla ilgilide olabilir )

Şu resimdeki kılıcı yatay olarak (ucu sağ'a bakacak şekilde) ve arkaplan zemin rengi siyah, silahın renginin ucu kan renginde tutulacak sapı rengarenk şeklinde 474x75x24b BMP uzantısında yapabilecek varmı ? :)

Ultima_Weapon__Levitas_Eclipse_by_CBJ3.jpg

Şimdiden teşekkürler :)

arkadaşlar bu resimi imza şeklinde yapabılırmısınız ve yapabılıyorsanız şu yazıyıda şekilli yapabılırmısınız :)
alsanaimza.jpg

Su Resmi İmza Olarak Ayarlayabilirimisin Altınada ' HerŞey Senin İçin Beşikt'aŞk'

ztetdh.jpg

Geri