• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hazır Eliniz Deymişken Banada

Kirsten Dunst [İmzamdaki Kız]

Bana Bu Kızın Hem Avatarını Hem İmzasını Yaparmısınız.Yukarıdakiler Gibi Olursa Süper Olur :D

Hazır Eliniz Deymişken Banada

Kirsten Dunst [İmzamdaki Kız]

Bana Bu Kızın Hem Avatarını Hem İmzasını Yaparmısınız.Yukarıdakiler Gibi Olursa Süper Olur :D

13083595.jpg

30723761.jpg

34858535.jpg

İmza

52819908.png

Buyur Kardeşim 2 Tane Yaptım Düzeltmemi İstediğin Yerleri Söylersen Yaparım Hemen.

50kgb.jpg

50khf.jpg

Call of duty imzası istiyorum beyler :D
Adam nişan alırken filan olursa çok daha güzel olur =)
Teşekkürler şimdiden :wgl:

DaMaqEMaSTeR isimli silkroad ile ilgili [sunlu karakter vs. tercihim ve karakter resimleri örn.
di-7VPI.png
Bu tarz resiimler olabilir ] 1 ADET AVATAR 1 ADET İMZA yaparsanız çok sevinirim iyi günler...

----------

Karahandan örnek verdim çünkü silkroad karakteri sabit olmasın farklı olsun diye bir şeye bağlı kalmayalım :)

Bu Kendi Kendime İmza Yapamam Ama Bana Şunu Kullan Diye Resim Verirsen Güzel Bişiler Yaparım.
Resim Bulamıyorum Ben. :D

Basit Bişi Denedim Beğenmezsin Ama Buyur.

5408l.gif

Verdiğim linkteki resimi güzel bir imza haline çevirebilirsen iyi olur yapabilirsen birde avatarını yap. uygun bir yerede SIRMAyaz. Şimdiden
çok teşekkürler.

http://b1205.hizliresim.com/x/1/54yzy.jpg

Bu Kadına Uyuz Oluyorum :D

Denerim Bişiler

----------

Bu İmza Resmin

581yr.gif

Buda Avatar

581zs.jpg

[NOT]Kardeşim Kızın Çirkinliğinden Olsa Gerek Anca Bu Şekil Toparlayabildim. Kızın Kaporta Bozuk Beğenmezsen Eklememi Çıakrtmamı İstediğin Yerleri Belirt Ben Hmen ilgilenirim...[/NOT]

Hani arkadaş "Alessandra Ambrosio" imzası istemişti ?

Yaptım :D

Aha Burda

4wsmu.gif

4wsn2.gif

JPG HALİ

4wsnj.jpg

GIF Hali

4wsp1.gif

son 2 resim kurallara uygunmu tam bilmiyorum....

Eklememi İstediğin Bölümler Varsa Söylersin...Bulabildiğim Ve Kurallara Uyan Resimler bunlar...Ne İstediğini Açıkca Belirtirsen Ekleme Veya Düzeltme Yaparım.

----------

Kardeşim Bana Bir aç Resim Verirsen Daha İyi Olur.

Olmadı Nasıl Bişiler İSTEDİĞİNİ yazsan Yeter Yazı Nasıl Olsun Renk Kaydırıyımmı Falan Filan.

----------

Egzotik yada bir bayan ile ilgili imza&avatar istiyorum.Mümkünse avatar ve imza birbirine uyumlu olsun.

Bişeyler Bakıyorum Bulabilirsem Yaparım.

İstediğin özel Bir Bayanın İsmi Varmı ?
Yapması Daha Kolay Olur.

Geri