• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ruthless'in imzası gibi bir imzayı kim istemezki. ( İstemeyenler yorum yapmasa güzel olur ) Ben istediğim için bunun gibi bir imza yapılabilir mi ?.

Idon'tCare yazılacak şekilde.

sigpic133143_51.gif

500x200 Boyutunda
[Kirsten Dunst ] un
Bir Resmini İstiyorum Resmin Sağ Veya Sol Tarafında SweetBoyS Yazıcak Olursa Sweetboys Yazısından Işık Çıkıcak Veya Parlak Işık Geçicek İçinden...

Resime Ek Şeyler Yapabilirsiniz.Birde Kızın Güzel Pozlarınından 1 tane yaparsanız Memnun Olurum. :D

Buyur Abi Netten Bulduğum En Güzel 2 Resimden Yaptım 4 tane

4vfz2.gif

4vg09.gif

4vg0h.gif

4vg0s.gif

BU KADAR KAHRAMAN ABİ EKLEMEMİ İSTEDİKLERİN YERLERİ VEYA ÇIKARTMAMI İSTEDİĞİN YERLERİ SÖYLEMEN YETERLİ...

Buyur Kahraman Abi Bişiler Karaladım Nasıl Olmuş Acemi Yapımı :D

4wbnw.png

4wbqj.png

4wbqw.png

Adamın Kolunda Ufak Bir Yer Bıraktım Adam Karanlığa Bürünmesin Diye :D

İstersen Silerim Ama Söylemen Yeter.

Tamam Yapıyorum Hemen

----------

4wcnh.png

4wcr1.png

4wcr5.png

Buyur Abi Dediğin Boyutta
Koldaki İzi Sildim
Kartalı Kolun Altına Ortaladım.

Dediklerini 3 nede Yaptım
[NOT]Kartalı Başının Üstüne Koycaktım Sığmadı :)[/NOT]

Olay budur.Sende yetenek büyük bunun aynı versiyonunu sakaryaspor a yapmazsan valla bırakmam.
sol kolun altına sakarya spor amlemi koyarsın birde 3üne yapmana gerek yok sonuncusuna yapsan yeter. :D

Tamam Abi Yapıyorum :)

----------

Adamı Hangi Renk Yapıyım Abi 3 Renk Var

Sol Kol Yeşil Orta Beyaz Sağ Kol Siyah Yapıyımmı ?

Bana Alessandra ambrosio ile ilgili yaparmısın 900-600 boyutunda bir resim yaparmısın yazı kullanmassan iyi olur :)
Ayrıca böyle 2boyutlu gibi yapıyorlar.Yani dışarı çıartıyorlar resmi neyse zevine kalmış teşekkürler...

Geri