• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elimden gelen bu :)

14y1km.jpg

İmzayi arşive aldım çok güzel olmuş lakin ben avatar istemiştim :)

Sa Hepinize kolay gelin banada avatar ve imza yaparmısınız.

Yaparsanız şayet gölge seklinde oturan yanlız br bayan bay manzara önünde otursun tabi ama sadece kişi gölgede olsun.Teşekkür ederim.

Herkese merhaba banada Michael Jordan'dan bir imza yapabilir misiniz?Şimdiden teşekkür ederim :)

1 avatar ve 1 imzaya ihtiyacım var :)

Güzel bir bayan resim'i olabilir :)

Teşekkür ederim şimdiden..

GoldenBoy'u başka bir fontla sağ taraftaki siyah bölüme yazabilir misin? :)
b9uln.png

----------

Sezer söylemeden gecemeyecem bak dün yeni üye olara görünürken yardım istedim bu kadar hızlı yardım etmediniz.yenilerede sahip cıkın abisi elinizden geldiğince.
Ben kimsenin isteğini çevirmiş değilim bu güne kadar.
Senin kim olduğunu da bilmiyorum..
Sonuçta yeni üyedir hoş görmek lağzım malum siz yönetim pek ilgili ve alakali olamıyorsunuz ^^
Ve imalı imalı konuşma..
@Ben kimsenin emrinde de çalışmıyorum.

Geri