• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ayrıntılı Stealthex Bot Ayarları

# Mesajınız tarafımdan düzenlendi hakaret yasak , birdaha görürsem ceza puanı alacaksınız. :)

beyler bu bota laf etmeyin gercekten cok seri kasıyor hepsini yapıyor..Yerdekileri topluyor Canavarı seciip attack yapıyor müthiş bir bott

Şimdi Bot Anlatım Rehberi yapıyorum Sorunlar ve Çözümleri Bölümünde

Konuyu açtım bakabilirsin..Ben 102 LwLim Sbotumun süresi bitti bir kaç gün bu botu kullandım sewdim..Sbota süre yükletene kadar bunu kullanacağım :)

Botu kurdum ama atak yapmıyor. Skill bulamıyor. Oyun dilini türkçe yapmıştım ondan dolayı olabilir mi skill isimleri uyuşmadığı için falan

Geri