• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ayrıntılı Stealthex Bot Ayarları

Can't Connect nuConnecter

Yaa bende Can't Connect nuConnecter hatası verio Yardım ! :crw:

----------

ya ben sro_clienti seçiyorum ilk başta stelthx sitesinin üyeliğni de yazıyorum ama starta basınca cant connect to nu connector diye hata alıyorum
yardım edermisiniz (rasim koycaktım beceremedim)

Ya bendede bu Hatayı verio yardım !

BEN botu kendi sitesinden indirdim, açtım kullanıcı adımı yazdım bana 64 bitsin diyo x( :rbk:

----------

Ayrıca bu bot virüslü bundan eminim DİKKAT EDİN VİRÜSLÜDÜR

Hiç bir yardım alamasamda öğrendim NuConnector hatası verenlerde auto nuconnector tikini kaldırın. Start demeden önce \stealthlite\NuConnector dan Nuconnectoru el ile açın Bende sorun çözüldü...

BEN botu kendi sitesinden indirdim, açtım kullanıcı adımı yazdım bana 64 bitsin diyo x( :rbk:

----------

Ayrıca bu bot virüslü bundan eminim DİKKAT EDİN VİRÜSLÜDÜR

Evet virüslüdür. Biz virüssüz mü dedik ? Bir illegal program olduğu için virüs olması doğal. Ve ayrıca hem yardım istiyosun hemde köyülüyosun senin gibilere yeri yok bu sitenin.

----------

Hiç bir yardım alamasamda öğrendim NuConnector hatası verenlerde auto nuconnector tikini kaldırın. Start demeden önce \stealthlite\NuConnector dan Nuconnectoru el ile açın Bende sorun çözüldü...

Teşekkürler ellerine sağlık

Bişi değil. Yardım edebildiysem ne mutlu bana ...

x7GYO.png

neden bu hatayı veriyo neyi eksik yaptım lütfen yardım eder misiniz

3 Tane Bot Paylaşmıssınız Ücretsiz Hangisi Daha İyi Yardım Edermisiniz İBOT indirdim de suana kdr Güzel geldi bana bununla 1tane daha vardı İBOT'dan iyi olanı varmı Ücretsiz?hmmmhmmmhmmm

Abi ellerine yüreğine Sağlık suan bende kullanıyorum tarih:04.12.2010 kullanmaya basladım cok tsk ler iyide

kardeş botu kurdum ayarlarınıda yaptım ama bot başlamıyor starta basıyorum çar öyle duruyo biraz bekleyincede oyun hata verip kapnıyor bi yardım ederseniz sevinirim..ivedi

Geri