• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

B.P Nautilus Yeni Fixli Media.pk2 (22.08.2012)

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Constantin fw eklendikten sonra bir çok kişinin oyun girişlerinde sorun yaşaması veya oyundayken bazı yerlerde sık sık dc olması üzerine size sorunsuz bir media.pk2 hazırladık.

Eğer bu tarz sorunlarınız var ise bu media.pk2 ile çözülecektir.

B.P Nautilus Yeni Fixli Media.pk2 : files.fm/u/hvfbojs

Media.pk2 sadece sorunlarımı düzeltiyor, extra bişey daha ekliyormu ?

Son düzenleme:
Bununla kill client sorunu tamamen kalkıyor bu media için çok uğraştım herhangi bir sorunu yok.

Seymen kardeşimiz 48 saattir hiç uyumadı oyundaki sorunları düzeltmek için. Her ne kadar siz de mağdur olmuş olsanızda, ne kadar sinirli olasanız da, lütfen yapılan emeğe saygısızlık etmeyin.

Seymen adamın dibisin sen kardeşim :D
Eline sağlık sorunsuz :)

Seymen bir problem çıktı şuan :(
Townlarda atıyor ışınlanamıyoruz

Teşekkür ederiz elinize sağlık bende niye oyun gidip duruyo diyodum

Bendede attı sanırım npc'de problem var hemen kontrol ediyorum gereken şeyi patch ile veririm. Yok bende düzeldi bir işlem yapmadan :D

Geri