• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

B.P Nautilus Yeni Fixli Media.pk2 (22.08.2012)

Haa siz teleportu diyorsunuz düzeltiriz o kolay iş.

Haa siz teleportu diyorsunuz düzeltiriz o kolay iş.

:D aynen kardeşim biz anlatamadık sana düzgünce derdimizi mesela hotandan janganı seciyorsun hop masaüstü yada clientss

----------

-Taklamakan ve Templede mbot gene clientss geçiyor
-Townlar buglu botta clientss clientte masaüstüne atıyor
-Uniq oadalarında yeni media ile gene bot clientss geçiyor

Birazdan oyuna res atıcam patch attırın düzelicek ve direk Hotan'dan Constantinople'ye teleport eklenecek.

Unique odalarında sorun yok.
Taklamakan sorunu tamamen çözüldü çözülmüş olması gerekiyor.

Kotası olan arkadaşlarda dert etmesin çok fazla bir miktar değil.
Elinize emeğinize sağlık.. Ne kadar server için uğraşsanızda işte sorunları bitmek bilmiyor.
Bi yandan playerlerin sinirli olması sürekli oyun kapandığı için, bi yandan sizin sorunları çözmek için harcadığınız zaman ve çabalar..

Yani gerçekten helal olsun diyorum 3. veya 4. server bu halen yılmadınız tebrik ediyorum..
Teşekkürler Deepblue & KaRa.

Geri