• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banlı Üyelere Genel Af

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Forumumuzda banlı olan bütün üyelerin banları kaldırılmıştır. Kendilerine bir kez daha kendilerini insanca ifade etme şansı tanınmıştır. Ancak eğer bu kişiler geri döndüklerinde tekrar kuralları ihlal ederlerse veya yönetime kafayı takarlarsa ne yazık ki tekrardan banlanacaklardır.

Umarım bu şansı ve iyi niyeti kötü yönde kullanıp tekrar banlanmazlar.

Hayırlı uğurlu olsun.

Banlaya banlaya kullanıcı kalmamıştı,forum bildiğin ölmüştü e tabi canlandırmak için tek çare bu.

stN1bab.gif

Banlaya banlaya kullanıcı kalmamıştı,forum bildiğin ölmüştü e tabi canlandırmak için tek çare bu.

Kimse durduk yere banlanmaz, ban meraklısı olsak af çıkarmayız. Banlanan kişi bunu mutlaka hakeden kişidir, yoksa işimiz gücümüz yokta oturup kimi banlasak diye düşünecek boş insanlar değiliz.

İnsan gibi davrananı hiç kimse banlamaz ve banlayamaz.

Bu arada toplam 254 kişi banlıydı, forumun canlanıp canlanmaması bu kişilere bağlı değil, hemen olayı farklı yerlere çekmeyin. Eğer forum kuralları çiğneyen, huzuru bozan kişiler sayesinde canlanacaksa hiç canlanmasın daha iyi.

Bence ban affı çıkarılması çok yanlış. Banlananlar lütfen beni bir eleştirsin :D

Şuanda klüpte keyfim yerinde arasanda seni duymuyoruuum ? [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Ban kaldırıldı sonunda geri döndüm :) Tartışma konusunda banlanmıştım bu günü bekliyordum :D

Şuanda klüpte keyfim yerinde arasanda seni duymuyoruuum ? @Deepblue
Çocuk işine bak şizofren şizofren huylarını bırak hep aynısın prim yapıyimde nasıl olursa olsun. Ayrıca dışarda maxigameyi kötülüyorsun yorumlarda gelip burdada yüzsüz yüzsüz ukala ukala saçmalıyorsun. Sahi seni adam yerine koyanmı varda bişeyler yazıp duruyon. ?

Çocuk işine bak şizofren şizofren huylarını bırak hep aynısın prim yapıyimde nasıl olursa olsun. Ayrıca dışarda maxigameyi kötülüyorsun yorumlarda gelip burdada yüzsüz yüzsüz ukala ukala saçmalıyorsun. Sahi seni adam yerine koyanmı varda bişeyler yazıp duruyon. ?

Ulan kaçak çay farkındaysan postu sana atmadım ne atlıyosun ? Muhattabım değilsin o seviyede olamayacaksın cunku vizyon yok sende. [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] beni banla da arkamdan rahat konuşsun yoksa yarın aksama kadar dalga gecerim bununla.

Ulan kaçak çay farkındaysan postu sana atmadım ne atlıyosun ? Muhattabım değilsin o seviyede olamayacaksın cunku vizyon yok sende. @Deepblue beni banla da arkamdan rahat konuşsun yoksa yarın aksama kadar dalga gecerim bununla.
Lan olum sen ne yüzsüz şeysin öyle facede adama demediğin laf iftira kalmadı o sayfada hala adama yalanıyon burda ne halin varsa gör hasan -1'sin. Hee dalga geçen geçti senle noldu ali abin kovdumu gel biz seni evlatlık alırız.:D :D

Son düzenleme:
Banlı üyelere af konusunda birini banlayarak ilk oldunuz sanırım vizyonunuz harikulade.

Banlı üyelere af konusunda birini banlayarak ilk oldunuz sanırım vizyonunuz harikulade.
Bak dostum baştan beri forumun açıklarını arayıp baştan beri eleştirip baltalayıp duruyosun herşeyin farkındayız karıştırmaya kalkma o küçücük aklınla milleti kışkırtcağınıda hiç sanma senin kim olduğunuda gayet iyi biliyorum sesini çıkarma kankanla beraber gidersin sende devam edersen açık vermeye böyle.

Vr6M1y.jpg

Son düzenleme:
Bak dostum baştan beri forumun açıklarını arayıp baştan beri eleştirip baltalayıp duruyosun herşeyin farkındayız karıştırmaya kalkma o küçücük aklınla milleti kışkırtcağınıda hiç sanma senin kim olduğunuda gayet iyi biliyorum sesini çıkarma kankanla beraber gidersin sende devam edersen açık vermeye böyle.

Vr6M1y.jpg
Konuyu kirtletmek istemiyorum ama sen ne zamandan beri bu forumun savunucusu oldun dün daha başka yerlerde geziniyordun,çıkarlarınız için yapmayacağınız şey yok.

Konuyu kirtletmek istemiyorum ama sen ne zamandan beri bu forumun savunucusu oldun dün daha başka yerlerde geziniyordun,çıkarlarınız için yapmayacağınız şey yok.
Ben yıllardır senin gibilerden emek verdiğim yerleri savundum. Dün derken? Dün derken ? Menfeatini düşünen sensin burda rol yapma.

- - - Güncellendi - - -

Çarşamba, perşembe ve cuma günleri burada, kalan günler diğer yerlerde :)
Sen de kankan gibi 2013 den beri banlar açılınca sırf bu mesajı yazmak için girmişsin tebrikler 1'ci mesajın.

Geri