• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banlı Üyelere Genel Af

Ben herkesin ikinci şansi hak ettiğini düsünuyorum,illa maxigame adina değil hayattada herkese ikinci şans taninmali,insan hatalarindan ders cikarir,kimi haksizliga uğramiştir da kendini ifade edememis olabilir,karari doğru buluyorum, tabi istisnalar haric ücüncü/dördüncü şansi olupta yine suistimal etmeye kalkanlarda olucaktir,zor degil yine banlanir.

Unutmamak lazimki bende daha önceden banlanmis bir yöneticiyim.

Ersan @PageMaster kulaklarin cinlasin köftehor...

Aa hatırlayan oldu bizi :D

Noldu neden benim kulaklarım çınlıyor yav anlamadım :))

İyi iyi banımız açılmış artık pvp server reklamı verebiliriz , ( Tabi bu yorumun üzerine banlanmazsak ) :D

Kaç yıldır burdayım hiç bir sorunum olmadı bp de lag yüzünden isyan edip (küfür yok :) ) ban yemiştim sanırım :D
Neyse ki açılmış , kolay gelsin herkese :)

Bence yapılmaması gereken birşeydi çünkü kısa bir süre içinde bu insanların değişmesini beklemek saçma..

Aklıma takılan bir soru var yıllardır oyun oynadıgım yani 2 3 yıldır tanıdıgım cok yakın dostumun banı acılmamış @BlackStyle acaba nedir acılmama sebepi ? Gözümden sakındıgım aslan parçam kendisi askerde ^^
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

Geri