• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banlı Üyelere Genel Af

Ba kardeşim ne dedik:

Merhabalar,

Forumumuzda banlı olan bütün üyelerin banları kaldırılmıştır. Kendilerine bir kez daha kendilerini insanca ifade etme şansı tanınmıştır. Ancak eğer bu kişiler geri döndüklerinde tekrar kuralları ihlal ederlerse veya yönetime kafayı takarlarsa ne yazık ki tekrardan banlanacaklardır.

Umarım bu şansı ve iyi niyeti kötü yönde kullanıp tekrar banlanmazlar.

Hayırlı uğurlu olsun.

Banlaya banlaya kullanıcı kalmamıştı,forum bildiğin ölmüştü e tabi canlandırmak için tek çare bu.

1 yaptın birşey demedim açıklama yaptım ama hakkın bandı.

Banlı üyelere af konusunda birini banlayarak ilk oldunuz sanırım vizyonunuz harikulade.

2 yaptın yine insanlık bende kalsın.

Ama 3. ye kesinlikle müsamaha göstermem, efendi gibi takılın bizimle uğraşmayın!

Forumdan ban yemek için çok gayret eden görüyorum, bu tamamen pervasızlık, aynı zaman da da (afferdersiniz) aptallık. Banlanan bir kişi, kim olursa olsun, banı kalkmaması gerekiyordu fakat size iyilik yapıp kaldırmışlar ne diye hala sürtüşme içindesiniz ? Hayır bu forumu beğenmiyor olabilirsiniz ama bu forumu yapan insan bu ülkeden ve bu ülkede çıkan her şey aynıdır, taklittir, benzerdir (Artık kim kimden alıyorsa) yani diğer forumları beğenebilirsiniz ama bu kadar hakaret içerikli sözleri hak edemez ki bu forum ? (Demek istediğimi anlamamışsanız; Tüm yerli forumlar birbirinin aynısıdır, şahsi fikrim). Monoton mu buldunuz ? Sıkıcı mı buldunuz da küfürler ediyorsunuz ? Ya da istediğinizi alamadığınız için mi ? Eee ? Diğer yerlerde aynı değil mi ?

Forumdan ban yemek için çok gayret eden görüyorum, bu tamamen pervasızlık, aynı zaman da da (afferdersiniz) aptallık. Banlanan bir kişi, kim olursa olsun, banı kalkmaması gerekiyordu fakat size iyilik yapıp kaldırmışlar ne diye hala sürtüşme içindesiniz ? Hayır bu forumu beğenmiyor olabilirsiniz ama bu forumu yapan insan bu ülkeden ve bu ülkede çıkan her şey aynıdır, taklittir, benzerdir (Artık kim kimden alıyorsa) yani diğer forumları beğenebilirsiniz ama bu kadar hakaret içerikli sözleri hak edemez ki bu forum ? (Demek istediğimi anlamamışsanız; Tüm yerli forumlar birbirinin aynısıdır, şahsi fikrim). Monoton mu buldunuz ? Sıkıcı mı buldunuz da küfürler ediyorsunuz ? Ya da istediğinizi alamadığınız için mi ? Eee ? Diğer yerlerde aynı değil mi ?
Asıl amaçları ban yemek değil kardo bu tutumları sergileyenler emin olki karıştırmak ve fitne çıkarmak isteyenler.

Asıl amaçları ban yemek değil kardo bu tutumları sergileyenler emin olki karıştırmak ve fitne çıkarmak isteyenler.

Bak o da olabilir dostum :) Her neyse bu konudaki son mesajım bu, burası forum, burada iyi kötü tartışınız ama iyimser olarak göründüğünüz birine gammazlık yapmaktan kaçınınız diyeceğim ama kötü olan insan bundan anlamaz, ileride cezasını gerçek hayattan alır :)

Eskiden 1 aylik ban yemistim. Bilmiyorum sistem uzerinde gozukuyor mu. Tabigi daha sonra acildi sonra uyeligime kaldigim yerden devam ettim. Sorum su; 1. Uyari 2. Kisa sureli ban 3. Sinirsiz ban diye biliyorum, bu afla gecmiste yasanmis olan gecici banlari da dahil ediliyor mu yoksa suresiz ban olanlara ozel mi.

Yapılan harekete göre uyarı veya geçici ban verilmeyip direk sınırsız ban verilebilir.

Afta bütün banlar kaldırıldı (geçici, sınırsız hepsi).

Ben herkesin ikinci şansi hak ettiğini düsünuyorum,illa maxigame adina değil hayattada herkese ikinci şans taninmali,insan hatalarindan ders cikarir,kimi haksizliga uğramiştir da kendini ifade edememis olabilir,karari doğru buluyorum, tabi istisnalar haric ücüncü/dördüncü şansi olupta yine suistimal etmeye kalkanlarda olucaktir,zor degil yine banlanir.

Unutmamak lazimki bende daha önceden banlanmis bir yöneticiyim.

Ersan [MENTION=8793]PageMaster[/MENTION] kulaklarin cinlasin köftehor...

Son düzenleme:
Güzel bir şey “genel af” tebrikler iyi düşünülmüş. Anlayamadığım bir hususu danışmak isterim; o kadar küfürleştiğiniz forum(Joymax) ismi geçiyor yazdığım yorumda, yorumum editleniyor ve ****** sansürleniyor ama Joymax Forum ya da VSRO Forum(isimden dolayı?) sansürlenmiyor. Tamam anlayabiliyorum, bana karşı kin besliyorsunuz ama ben hiç kimsenin annesi-babasına küfür etmedim, etmem. İlginç bir tutum, bir kez daha. Bu yorumum üzerine tekrar banlanmam umarım, komik olurdu. Pardon direkt forumdan sansürlenmiş, LUL.

Son düzenleme:
Güzel bir şey “genel af” tebrikler iyi düşünülmüş. Anlayamadığım bir hususu danışmak isterim; o kadar küfürleştiğiniz forum(Joymax) ismi geçiyor yazdığım yorumda, yorumum editleniyor ve ****** sansürleniyor ama Joymax Forum ya da VSRO Forum(isimden dolayı?) sansürlenmiyor. Tamam anlayabiliyorum, bana karşı kin besliyorsunuz ama ben hiç kimsenin annesi-babasına küfür etmedim, etmem. İlginç bir tutum, bir kez daha. Bu yorumum üzerine tekrar bantlanmam umarım, komik olurdu. Pardon direkt forumdan sansürlenmiş, LUL.

Sana karşı bir kinimiz olsa herkesin banını açar seninkini açmazdık. Biz ufak sorunlarla uğraşan küçük insancıklar değiliz. Geçmiş bitmiş şeyleri kan davasına dönüştürüp kin beslemeyiz. Yaşanan ne ise o an yaşanır biter en fazla 1 hafta sonra herşeyi unutur yolumuza bakarız.

Şahsen ben böyleyim kimse ile husmet içerisinde olmak istemem çünkü bunlar boş, yorucu ve gereksiz yere yıpratıcı şeyler. Şuan size göre herhalde en büyük düşmanım Eski Joysro'nun sahibi Ali'dir. Ali gelip dese ki Ümit kardeşim sen de hata yaptın ben de gel olanları unutup işimize bakalım dese memnuniyetle kabul ederim.

Kimin benle sorunu varsa buyursun gelsin insan gibi konuşup çözelim hepimiz işimize bakalım, ne siz ne de ben düşmanlıkla, art niyetle, küfürle ve bu boş işlerle bir yere varamayız. Bunlarla ancak kendimize zarar veririz. Bu tür şeylere zaman ayırmak yerine asıl yaptığımız işimize yönlensek hepimiz daha başarılı bireyler haline geliriz.

Sorunun cevabına gelince Joymax bu forumun ortaya çıkmasını sağlayan "Silkroad Online" isimli oyunun yapımcı firmasının adıdır. Başka platformların onların adını kullanması Joymax ismini sansürlememiz gerektiği anlamını ve gerekliliğini taşımıyor. Keza vsro da öyle.

Sizin isminizin sansürlenmesinin sebebi server tanıtım konularında reklam olarak kullanılması. Bizimle bir anlaşması olmayan firma veya yapıların karşılıksız bir şekilde reklamını yapmak istemiyoruz, olay bundan ibarettir başka bir sebebi bulunmamaktadır.

Dipnot: Aralarında boşluk olan kelimeler sansürlenemez. Sadece tek ve bitişik kelimelere sansürlenebilir. Örnek: Vsro forum diye bir sansür uygulayamayız sistem bunu vsro ve forum olarak ayrı ayrı sansürler ve forumdaki genel kullanımı zora zokar. Her vsro yazıldığında veya forum yazıldığında kelimeler sansürlenir.

Sana karşı bir kinimiz olsa herkesin banını açar seninkini açmazdık. Biz ufak sorunlarla uğraşan küçük insancıklar değiliz. Geçmiş bitmiş şeyleri kan davasına dönüştürüp kin beslemeyiz. Yaşanan ne ise o an yaşanır biter en fazla 1 hafta sonra herşeyi unutur yolumuza bakarız.

Şahsen ben böyleyim kimse ile husmet içerisinde olmak istemem çünkü bunlar boş, yorucu ve gereksiz yere yıpratıcı şeyler. Şuan size göre herhalde en büyük düşmanım Eski Joysro'nun sahibi Ali'dir. Ali gelip dese ki Ümit kardeşim sen de hata yaptın ben de gel olanları unutup işimize bakalım dese memnuniyetle kabul ederim.

Kimin benle sorunu varsa buyursun gelsin insan gibi konuşup çözelim hepimiz işimize bakalım, ne siz ne de ben düşmanlıkla, art niyetle, küfürle ve bu boş işlerle bir yere varamayız. Bunlarla ancak kendimize zarar veririz. Bu tür şeylere zaman ayırmak yerine asıl yaptığımız işimize yönlensek hepimiz daha başarılı bireyler haline geliriz.

Sorunun cevabına gelince Joymax bu forumun ortaya çıkmasını sağlayan "Silkroad Online" isimli oyunun yapımcı firmasının adıdır. Başka platformların onların adını kullanması Joymax ismini sansürlememiz gerektiği anlamını ve gerekliliğini taşımıyor. Keza vsro da öyle.

Sizin isminizin sansürlenmesinin sebebi server tanıtım konularında reklam olarak kullanılması. Bizimle bir anlaşması olmayan firma veya yapıların karşılıksız bir şekilde reklamını yapmak istemiyoruz, olay bundan ibarettir başka bir sebebi bulunmamaktadır.

Dipnot: Aralarında boşluk olan kelimeler sansürlenemez. Sadece tek ve bitişik kelimelere sansürlenebilir. Örnek: Vsro forum diye bir sansür uygulayamayız sistem bunu vsro ve forum olarak ayrı ayrı sansürler ve forumdaki genel kullanımı zora zokar. Her vsro yazıldığında veya forum yazıldığında kelimeler sansürlenir.

Reklam olarak değil, öyle küçük bir reklama zaten ihtiyacım yok. Söyledikleriniz ve yaptıklarınız çelişiyor bu arada, söylemeden edemeyeceğim. Bu kadar küçük detaylara takıldığınızı bilmiyordum, benim hatam.

Reklam olarak değil, öyle küçük bir reklama zaten ihtiyacım yok. Söyledikleriniz ve yaptıklarınız çelişiyor bu arada, söylemeden edemeyeceğim. Bu kadar küçük detaylara takıldığınızı bilmiyordum, benim hatam.

Çelişen ben değilim, reklama ihtiyacınız yoksa neden hazırladığınız konuların altına adınızı koymayı zorunlu kılıyorsunuz veya istiyorsunuz?

Aptal yerine konulmaya çalışılmak küçük bir detay değildir, eğer siz burada bir iş yapıp adınızı duyurup bundan maddi bir gelir sağlayacaksanız bunu bizi aptal yerine koyarak yapamazsınız. Bu forumun reklam kuralları var o kurallara uymak zorundasınız.

Şansınızı zorlamayın ve bizimle uğraşmaktan vazgeçin yoksa banlanırsınız sonra yine hikayeler uydurup bize düşmanlığı var demeye başlarsınız. Konunu başında belirtildi yönetim ile uğraşmayın işinize bakın, size bir şans verilmiş bunu kullanın.

Benim kimseyle uğraştığım yok. Grafik işinden gelecek paraya da ihtiyacım yok? Sadece yaptığım işleri çalmaya başlayanlar çıktı bu aralar, bilinsin gerçekten benim yaptığım diye yazdım onu. Hakan için yaptım zaten, başka yakın zamanda yaptığımı görmemişsinizdir. Neyse, sansür olayınız çok yanlış şekilde işliyor. Kullandığım ''renk kodunun içerisinde'' ** var diye, rengi kullanamıyorum forumda. Şu kod ''#3e9a**'' buna herhangi bir düzenleme yapılabiliyor mu?

EDİT: f 8 var renk kodunun içerisinde sansür

Konunun altına text olarak adını yazdırmak konu içerisindeki görsellerin çalınmasını engellemez, bunu iddia etmek bile son derece gülünç ve komik. Kaldı ki görsellerin üzerine de yazsanız çalan yine çalar. Bu çalma olayı reklam yapmak için geçerli bir mazeret değildir.

İhtiyacınız yoksa böyle yollara başvurmayın biz de ihtiyacınız var demeyelim.

Doğru veya yanlış kararımız budur değişmeyecektir.

Renk kodu için düzenleme yapıldı.

Benim kimseyle uğraştığım yok. Grafik işinden gelecek paraya da ihtiyacım yok? Sadece yaptığım işleri çalmaya başlayanlar çıktı bu aralar, bilinsin gerçekten benim yaptığım diye yazdım onu. Hakan için yaptım zaten, başka yakın zamanda yaptığımı görmemişsinizdir. Neyse, sansür olayınız çok yanlış şekilde işliyor. Kullandığım ''renk kodunun içerisinde'' ** var diye, rengi kullanamıyorum forumda. Şu kod ''#3e9a**'' buna herhangi bir düzenleme yapılabiliyor mu?

EDİT: f 8 var renk kodunun içerisinde sansür
Evet kingdom online için yapmışsın ama inanın biz oyuncu olarak hiç beğenmedik hatta hakan neden kullanmış onu anlamış değilim sanırım bedava xD

Konunun altına text olarak adını yazdırmak konu içerisindeki görsellerin çalınmasını engellemez, bunu iddia etmek bile son derece gülünç ve komik. Kaldı ki görsellerin üzerine de yazsanız çalan yine çalar. Bu çalma olayı reklam yapmak için geçerli bir mazeret değildir.

İhtiyacınız yoksa böyle yollara başvurmayın biz de ihtiyacınız var demeyelim.

Doğru veya yanlış kararımız budur değişmeyecektir.

Renk kodu için düzenleme yapıldı.

Çalınmaması için demedim ki? Benim yaptığımı bilsinler diye dedim. Teşekkürler kod için.
[MENTION=285315]Neweyes[/MENTION] Teşekkürler güzel yorumun için. Bilgi, emek ve zevk ile alakalı onları beğenip beğenmemek. Görüyorum ki alakanız yok, iyi günler.

Geri