• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Basitçe çalışmalar-1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dmAbd.png
RMBrf.jpg

Teşekkür ederim :)

Yapımı çok kolay oldu ama göze hoş gelecek hale sokmam epey zamanımı aldı hmmmaslında okadar da iyi değil :ugly:

Ben okadar prof değilim aslında ışıma için malzemeyi nasıl bulacağımı henüz bilmiyorum titiz bir konu ama ışıma yapmayı biliyom :D

ve bilgisayarda vakit geçiremiyorum nette kotalı vınn kullanıyorum :(gezmek daha iyi geliyooo :pro

mesela bugün izmirde Türkçe şenlikleri vardı taa muğladan oraya gittim iyi eğlendik kamakaze daatı beni :D :spn:

Geri