• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Basitçe çalışmalar-1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Calyps0o rica etsem boş bir zamanında banada avatar ve imza yapar mısın? ZACA(Zafer)'e yaptığın avatar ve imza gibi olabilir ya da seninkine benzer bişey karı kız olmasa iyi olur.
Şimdiden teşekkür ederim zamanını ve vaktini buna harcadığın için :)

2NAKf.png
Z2rge.png

Umarım talebini karşılar kullandığın Nick ten yola çıkarak hazırlamaya çalıştım.

----------

[URL="https://www.maxigamerz.com/members/diewithhonor/"' Alıntı:
DieWithHonoR[/URL]r*;2252858]bana şöyle sağlam imza yapabilirmisin rica etsem imzada istediğim şey Shaco adlı league of legends karakteri eğer yapabilirsen çok memnun olurum

sigpic209518_9.gif

Butonları göstermek için yapmıştım bu gif i nasıl olmuş

resim ile anlatmak istediğim her daim butonlar sağa sola kaymıyor yapması zor birşey ama 40 dk da hallettim :D

6A10f.jpg

bu fotoğraftan olabildiğince az hata ile SILKROAD ONLINE logosunu kaldırmaya çalıştım ve ortaya böle bir resim çıktı üstünde bir yazı yazmamın sebebi kesinlikle hatalarımı örmek değildir.

Son düzenleme:
Web çalışmamdan resimler 2 gün de ortalama 3 saat çalışma ile sadece görsel hazırlaya bildim işin aslı web yazılım öğrenmek istedim ve kodlanacak birşeyler lazımdı ;)
Upload hostları yüzünden paylaşılan çözünürkük düşüyor kusra bakmayın :(

T3x9h.jpg

Web çalışmamdan resimler 2 gün de ortalama 3 saat çalışma ile sadece görsel hazırlaya bildim işin aslı web yazılım öğrenmek istedim ve kodlanacak birşeyler lazımdı ;)
Upload hostları yüzünden paylaşılan çözünürkük düşüyor kusra bakmayın :(

T3x9h.jpg

Harika görünüyor.

Banada Korean Girl Avatar ve İmza yapabilirmisin rica etsem :)

Geri