• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3 Ultra ayarlada oynama sorunu :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Öncelikle merhaba arkadaşlar,internette bir kaç video izledim adamın bilgisayarının özellikleri 8 gb ram , amd radeon 7670 2gb , i7 işlemci 2.3 ghz yani bu özellikleriyle izlediğim videoda 64 kişi varken oynuyor.Benimde özelliklerim aynı böyle ama bende kasıyor niye öyle anlayamadım :D sizin bir fikriniz var mı?

----------

Bu işlerden anlayan yok mu? :D

Konu UP (saçmada olsa bir kaç yorum atın gözden kaybolmasın) :D

En büyük sorunun bu olsun be :D Biz de oynanmayacak kadar kasıyor.

Bilgisayarında virus olabilir ufak dahi olsa biliyorsun ki ram'den yer işlemcini yorar.

Net ile'de alakalı netin yavaşsa başka sebep arama zaten.

Ekran kartınız farklıdır çekirdek hızları farklıdır değiir tamamen aynı özelliklere sahip olsanız pek sorun olmaz.

En büyük sorunun bu olsun be :D Biz de oynanmayacak kadar kasıyor.
Kafama takıldı yav adam oynuyor ben niye oynuyamıyorum diye :D

----------

Bilgisayarında virus olabilir ufak dahi olsa biliyorsun ki ram'den yer işlemcini yorar.

Net ile'de alakalı netin yavaşsa başka sebep arama zaten.

Ekran kartınız farklıdır çekirdek hızları farklıdır değiir tamamen aynı özelliklere sahip olsanız pek sorun olmaz.
Ekran kartım,işlemci hızı,ram tamamen aynı.Bilgisayarımdada virüs yok tarama yaptım ayrıca net ile nasıl bir alakası olabilir ki? ben satın almadım tek oynuyorum.

onun bir sürü nedeni olabilir,
-pc formata ihtyaç duyuyor olabilir
-ekran kartın güncel olmayabilir(çünkü bf3 e özel patch ler geldi)
-bilgisayarın tozlanmış temizliği yapılması gerekebilir performans kaybını önlemek için vs vs sen sorununu bulup buraya yazarsan daha çabuk çözülür ;)

onun bir sürü nedeni olabilir,
-pc formata ihtyaç duyuyor olabilir
-ekran kartın güncel olmayabilir(çünkü bf3 e özel patch ler geldi)
-bilgisayarın tozlanmış temizliği yapılması gerekebilir performans kaybını önlemek için vs vs sen sorununu bulup buraya yazarsan daha çabuk çözülür ;)
laptop 2 aylık daha formata ihtiyacı yoktur gibi? :D ama şu ekran kartı güncel olan kısmı nasıl halledebilirim?

ne alaka 2 aylık işte windows 8 yüklü win8 2 yıl önce çıkmadığına göre 2 yıllık değil yani :D
hızlı okuyunca hata yapmışım orda 2 aylık yerine 2 yıllık gördüm :pff: driver güncellemesi yap ve tozunu falan al makinanın ama ultrada oynatmayabilir bf3 ten bahsediyoruz burada işlemcin ram in iyi ekran kartına odaklan sen
EDİT: ayrıca işlemcin i7 nin kaçıncı nesil tam modelini belirtirsen daha iyi olur bildiğim kadarıyla ısınma sorunu olan modelleri var bu da performansı etkileyecektir ;)

Son düzenleme:

hızlı okuyunca hata yapmışım orda 2 aylık yerine 2 yıllık gördüm :pff: driver güncellemesi yap ve tozunu falan al makinanın ama ultrada oynatmayabilir bf3 ten bahsediyoruz burada işlemcin ram in iyi ekran kartına odaklan sen
EDİT: ayrıca işlemcin i7 nin kaçıncı nesil tam modelini belirtirsen daha iyi olur bildiğim kadarıyla ısınma sorunu olan modelleri var bu da performansı etkileyecektir ;)
Nesil dersen ? o kısmı tam anlayamadım :D dediklerini yapacağım da bir şey daha sorucam bu ekran kartıyla bf 4üde oynayabilir miyiz?

Tozlanmıştır.Fanlar ortada değil , benim laptoptaki gibi sağda ve solda ise elektrik süpürgesi yardımı ile tozları çek. (Bende garanti küpürü var. Etiketi çıkarırsam garantiden çıkıyor. :D )Diğer bir sorun ısınma olabilir.Soğutucu al temizinden işi kökünden çöz.

Tozlanmıştır.Fanlar ortada değil , benim laptoptaki gibi sağda ve solda ise elektrik süpürgesi yardımı ile tozları çek. (Bende garanti küpürü var. Etiketi çıkarırsam garantiden çıkıyor. :D )Diğer bir sorun ısınma olabilir.Soğutucu al temizinden işi kökünden çöz.
Soğutucu mevcut şuanda ama tozlanmışta olabilir dediğin gibi,ayrıca ekran kartını güncelledimde gerek yokmuş ' Aygıtınız için en iyi sürücü yazılımı zaten yüklü' yazısı çıktı karşıma :D

sen aygıt yöneticisinden sürüm kontrol yapmışsın :D hayır AMD Graphics Drivers & Software ? Download the latest drivers for your graphics products senin ekran kartı ati ve buradan model seçerek sürüm kontrol et bazen daha üst modeller için çıkarılan güncellemelerde uyum sağlıyor bf3 için güncelleme yapılmıştı seninki güncel olabilir ama kontrol et yinede;)
Evet aygıt yöneticisinden sürüm kontrolü yaptım daha sonra girdim ayarladım ultrada oynayabiliyorum rahatça :D ama şu attığın linteki güncellemeye vs bakmadım değerli yorumların için sağolasın sende olmasan bir ..ten çakacağımız yok :D

----------

high'da oyna sende ne bu ultra sevdası :D
2 3 adam keste gel karşıma kaya :D

Evet aygıt yöneticisinden sürüm kontrolü yaptım daha sonra girdim ayarladım ultrada oynayabiliyorum rahatça :D ama şu attığın linteki güncellemeye vs bakmadım değerli yorumların için sağolasın sende olmasan bir ..ten çakacağımız yok :D

----------

2 3 adam keste gel karşıma kaya :D
kestim bekliyorum :D

pb029.gif

Geri