• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3 Ultra ayarlada oynama sorunu :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
he kullanıyoruz da daha vurma aşamasına geçemedik.
güya oyunda kalabalıgız hava radarını acamadık gitti görmeyince hali ile vurmakta imkansız. Kayaya dün roket nasıl acılıyor dedim bana dediği cevap sen hani oyunu oynamıyprdun :S

Bir anlanda dedikleride doğru iyice soğudum oyundan bf4 almayacağım garanti oldu çünki bu oyun ekip işi.

Acık ara fark a giden oyunlara bak illa fark atanların arasında ekip vardır.Bizimkilerde gaza gelip ettiğim küdürleri çekiyorlar :S

Oyunu nerdeyse 15 yıldır kullandığım mail üzerinden açmasaydık şimdiye coktan satmıştım. Almak isteyenlerede duyrulur grup halinde oynamayacaksanız bu oyunun hiç tadı yok bedava paranıza yazık etmeyin.
bah bah laf sokmuş baha burada hem kendi sohbet etmez oldunuz der konuşma için temel atıncada böyle söyler :D sana anlattım ben hem yere hem havaya kilitlenen roketi yeme beni şimdi abi :D

bah bah laf sokmuş baha burada hem kendi sohbet etmez oldunuz der konuşma için temel atıncada böyle söyler :D sana anlattım ben hem yere hem havaya kilitlenen roketi yeme beni şimdi abi :D
Yürü palavracı anlatmamışsın demekki :D siz ekibi kurun tekrardan çok mu zor? sinirlendiğiniz yabancı adamada sövün stres atın :D

Geri