• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3 Ultra ayarlada oynama sorunu :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaya artistik yapma şimdi girerim oyuna skor gösteririm sana bak :D

Ah be yavrucum seninki gelene kadar bf4 çıkacak :D ayarladım oynuyorum sıkıntı yok :D

----------

Valla sen oyuna girip 2 3 video çeksene izleyelim iyi oynuyon

Video çekmeye tövbeliyim kahraman abi ile konuşurken bi video çekiyim dedim olanlar oldu ama kısada olsa çekicem düşünüyorum :D

Kaya artistik yapma şimdi girerim oyuna skor gösteririm sana bak :D
kes lan gel araçlarla kapışalım benim işim araçları kullanmak pusu atıp snip ile adam almak değil :D
Ah be yavrucum seninki gelene kadar bf4 çıkacak :D ayarladım oynuyorum sıkıntı yok :D

----------

Valla sen oyuna girip 2 3 video çeksene izleyelim iyi oynuyon
gaz verme şu çocuğa sonra skypeden gel lan oyun oynıcaz diyor :D

Video çekmeye tövbeliyim kahraman abi ile konuşurken bi video çekiyim dedim olanlar oldu ama kısada olsa çekicem düşünüyorum :D
Çek severek izleriz :D

----------

kes lan gel araçlarla kapışalım benim işim araçları kullanmak pusu atıp snip ile adam almak değil :D

gaz verme şu çocuğa sonra skypeden gel lan oyun oynıcaz diyor :D
yalan mı ama kaya adam oynuyor yani sniper ile sende yok mu sniper? :D

Haline şükret ben oyundayken minmize ayarlarda başka hiç program açmadan oynuyorum

Senin oyunda durumlar nasıl abi yine helikopter vs kullanıyor musun? :D

he kullanıyoruz da daha vurma aşamasına geçemedik.
güya oyunda kalabalıgız hava radarını acamadık gitti görmeyince hali ile vurmakta imkansız. Kayaya dün roket nasıl acılıyor dedim bana dediği cevap sen hani oyunu oynamıyprdun :S

Bir anlanda dedikleride doğru iyice soğudum oyundan bf4 almayacağım garanti oldu çünki bu oyun ekip işi.

Acık ara fark a giden oyunlara bak illa fark atanların arasında ekip vardır.Bizimkilerde gaza gelip ettiğim küdürleri çekiyorlar :S

Oyunu nerdeyse 15 yıldır kullandığım mail üzerinden açmasaydık şimdiye coktan satmıştım. Almak isteyenlerede duyrulur grup halinde oynamayacaksanız bu oyunun hiç tadı yok bedava paranıza yazık etmeyin.

he kullanıyoruz da daha vurma aşamasına geçemedik.
güya oyunda kalabalıgız hava radarını acamadık gitti görmeyince hali ile vurmakta imkansız. Kayaya dün roket nasıl acılıyor dedim bana dediği cevap sen hani oyunu oynamıyprdun :S

Bir anlanda dedikleride doğru iyice soğudum oyundan bf4 almayacağım garanti oldu çünki bu oyun ekip işi.

Acık ara fark a giden oyunlara bak illa fark atanların arasında ekip vardır.Bizimkilerde gaza gelip ettiğim küdürleri çekiyorlar :S

Oyunu nerdeyse 15 yıldır kullandığım mail üzerinden açmasaydık şimdiye coktan satmıştım. Almak isteyenlerede duyrulur grup halinde oynamayacaksanız bu oyunun hiç tadı yok bedava paranıza yazık etmeyin.
Dediklerini okudum tek tek abi ben bf4ü almayı düşünüyorum almıyayım mı yani? ekip işi olduğu doğruda tekte zevkli olabilir aslında helikopterleri o jetleri kullanmayı öğrendikten sonra ama dediğinde doğru

----------

BF 3 premium edition 48 tlye düşmüş ulan alıcaz bf4 çıkacak indirsek indiremeyiz kotayı aştık net yavaş şansımı :D

2 cigabayt ekran kartın var o yetmez 4 cigabayt lazım.

Kardeşim 7670 giriş seviyesi bir kartla, Multi ULTRA'da oynayamazsın.Maksimum Medium-High açabilir.Ultra için Minimum 7870XT gerekli.
Artık şu ekran kartındaki belleğe bakmayın gözünüzü seveyim.

bizde bf3 açılmıyor konu açıyormuyuz arkadaşım ? :D

----------

Kardeşim 7670 giriş seviyesi bir kartla, Multi ULTRA'da oynayamazsın.Maksimum Medium-High açabilir.Ultra için Minimum 7870XT gerekli.
bidaha pc aldımmı sana sorucam harbiden en bilgili sensin şu forumda.

Adam nasıl oynuyor o zaman multi ultra ayarlarda?

Normalde ultrayı 1366x768 oynuyoruz multi olsa oynayamıcaz demekki :D peki bf4 multyi hangi ayarlarda oynayabiliriz?

BF3 ULTRA oynayan BF4 High-Ultra karışık oynar merak etmeyin.

Geri