• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bayramda kaç tl kastınız.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Eveet her bayramın ana konularından biri kaç tl topladık yazıyoruz.

Tahminim akşama 100 babam verirse.:D

He banada artık bayram harçlığı vermiyorlar.Hemde o kadar çok el öpüyorum ki anlatamam öp öp bitmiyor :)

#DirenElÖpenGencler :) Bizede vermiyorlar geldi yaş 19 a :D para puldan kesildik

Hersene ümitli ümitli babamın paraya zam yapacağını düşünürdüm. Küçükken 20tl iyiydi millet 50tl alınca deli oluyodum.
Zam yerine enflasyon arttı 10tl verdi , kastığım sadece 10tl :grin

Yaşım 18 ama sadece halamlara gittim ve şimdiden 60 lira topladım. Akraba makraba demeyin hepsi aynı. :) İşin sırrı inat etmekte. Sen ne kadar inat edersen çevren o kadar hoşgörülü oluyor ve ardından Hayde Pamuk Eller Cebe :pispis

nerde o eski bayramlar :D eskiden para kasardık şeker kasardık :D şimdi ikisinide kasamıyoruz :D

Geri