• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bayramda kaç tl kastınız.

BRIE144CMAAvT2Q.jpg

Babamdan amcamdan ve abimden aldım sadece. Diğer amcalarımı buradan duyarlı olmaya davet ediyorum. :hsml:

Kuzenlere ks atıcaz bakalım neler olacak daha gezmedik :D

Malesef bize de yaşımızdan dolayı kimseden harçlık alamadık iyi ki işyeri bayram günü ödeme yaptı:drunksHadi hakan gitmiyormuyuz herşey benden :pro

(Hakan ben sana veririm elimi öpersen 10 TL ile bayram yürümez kanka :gf:)

Malesef bize de yaşımızdan dolayı kimseden harçlık alamadık iyi ki işyeri bayram günü ödeme yaptı:drunksHadi hakan gitmiyormuyuz herşey benden :pro

(Hakan ben sana veririm elimi öpersen 10 TL ile bayram yürümez kanka :gf:)
işyerini sayıyosak 200 lira cepte :D

valla ben harçlık dağıtan taraftım bu sefer alan taraf oldum adamlar benden zengin olunca böle oldu :D
İyi bare yiyenler sevinir 10 tl harçlıkları 20 şer tl ye çıktı otomatikman :D

Lanet olsun kimse bana harçlık vermiyor herkes benden harçlık bekliyor :D Çocukluğuma geri dönmek istiyorum ulennnnnnn :D

Geri