• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bayramda kaç tl kastınız.

lo az önce annem benden para istedi alışveriş için :( hani benim çocukluğum anne :(

Eskiden bir çocuk kasar diğerleri trace atar kapı kapı dolaşırlardı,şimdi bir kişi bile yok.

Malesef bize de yaşımızdan dolayı kimseden harçlık alamadık iyi ki işyeri bayram günü ödeme yaptı:drunksHadi hakan gitmiyormuyuz herşey benden :pro

(Hakan ben sana veririm elimi öpersen 10 TL ile bayram yürümez kanka :gf:)

Ula vercem de öpmessem , bayram bayramdır :bl:

Misafirliğe falan gitmediğimiz için bi annemle babam vardı evde. Onlar da bir şey vermiyor zaten. Bu sefer babam verecek gibiydi ama ablam ks atınca bana gene bir şey düşmedi. Nalet olsun.

106,5TL Kastım babam vermedi :(

amcam + dedem + babaanemden aldım yaşda geciyor son bayram paralarım :D

1001907_507928769288234_2052898922_n.jpg

10 TL :(

----------

80 TL oldu :D

1 haftadır evden dışarı cıkmıyom la bayramda da bu düzeni bozmayı düşünmüyorum pek :D

Geri