• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bedelli askerlik icin..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
12Pzbp.jpg

walla paşalar gibi yaptık askerliğin ortamını arkadaşlığı dostluğu gördüm tek yer ne kadar sıkıntı olsada PAŞALAR GİBİ YAPTIK GELDİK "AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN"

adamın amacı dalga geçmek biliyorum ama bizim burda asıl bedelli yapana kız vermezler. 15ay yaptık geldik çok şükür 90/3 Ağrı komando selam olsun

valla 2-3 yılda bir bedelli çıkıyor yaş 22 4 yıllık mezunuyum mali müşavirlik stajıyla 25-26 ya kadar uzatabiliyorum tecili. Ondan sonra bir bahane bulur yine uzatırım zaten o kadar yıl çalıştıktan sonra iş bulmakta zor olmaz müşavirlik belgesini alınca yaş oldu 27-28 işte o zaman çıkacak bedelliye yapıştıracağım 18-20 ne isterse gitmeyecem kız verme konusunda da sorun yok istesem seneye evlenirim 21.yüzyıldayız teknolojik savaşlar var artık biz hala 100 yıl öncesinin adetleriyle yönetiliyoruz zoraki askerlik cephe savaşları. Tabiki asker lazımda sözleşmelileri boşuna mı çıkardılar onlarla profesyonel ordu kursunlar yaş küçük diye bunu kaçırdım bir sonrakini de kaçıracam muhtemelen ondan sonrakine anca yetişiriz :D
Hiç unutmam davutoğlu açıklama yapmıştı zenginin oğlu askerlik yapmayacakta fakirin oğlu askerlikmi yapacak dediydi açıklamasında ve bedelli şuanda gündemimizde yoktur dedi. Bunu söyledikten 2-3 hafta yani birkaç gün öncesinde de bedelliyi onayladı resmen bölüyorlar ülkeyi :)

20 yaşındayım 28 yaşına kadar okuyup tecil ettirebilirsem bedelli yaparım ,komutanların köpekliğini yapamam adamların egolarını tatmin etmeye askere gidiyoruz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
20 yaşındayım 28 yaşına kadar okuyup tecil ettirebilirsem bedelli yaparım ,komutanların köpekliğini yapamam adamların egolarını tatmin etmeye askere gidiyoruz.Askere it gibi davranıyorlar lan yav.ak sen kimsin.

üniversite mezunu olarak gidersen ve sınavlarına girersen yedek subay olarak yapabilirsin 12 ay boyunca ve yaklaşık 3.000 tl maaş alırsın.
yok ben sınavsız giderim dersen 6 ay onbaşı olursun 6 ayda gelirsin.
üniversite mezunları köpeklik yapmıyor rahat ol.

üniversite mezunu olarak gidersen ve sınavlarına girersen yedek subay olarak yapabilirsin 12 ay boyunca ve yaklaşık 3.000 tl maaş alırsın.
yok ben sınavsız giderim dersen 6 ay onbaşı olursun 6 ayda gelirsin.
üniversite mezunları köpeklik yapmıyor rahat ol.

Parası onlara kalsın askere gidenlere nasıl muamele yapıldıgını görüyoruz ben böyle şeylere gelemem uzatırım askerliği.

Parası onlara kalsın askere gidenlere nasıl muamele yapıldıgını görüyoruz ben böyle şeylere gelemem uzatırım askerliği.

bilip bilmeden yorum atıyorsun er olarak gidersen tabiki komutanların sözünü dinlersin ki ilkokul,ortaokul ve lise mezunları er oluyor.
Adam gibi üniversiteni bitirirsen onbaşı olursun sen emir verirsin ama karakolda senden üst bir komutan daha olur.

Daha askere gitmedim üniversite okuyorum ama zamanı gelince seve seve giderim,isterseler bedelini ödesinler hatta üstüne para versinler yine giderim ve bundan son derece gurur duyarım...

A0Z3yL.jpg

Son düzenleme:
cogunlukla askerligini yapmis olanlara koymus olaydir. o cile cektiyse baskasida cekecek. boyle zihniyetten nefret ediyorum.

Son düzenleme:
20 yaşındayım 28 yaşına kadar okuyup tecil ettirebilirsem bedelli yaparım ,komutanların köpekliğini yapamam adamların egolarını tatmin etmeye askere gidiyoruz.

Kendi fikrini söylerken kullandığın cümlelere dikkat et, herkesin bir fikri var ama güzel güzel yazıyorlar tartışıyorlar. Abartma

ağrı doğubeyazıtta gece 3-5 nöbetinde taciz ateşini yememek için para ödüyorlar ! 90/3 Komando BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ !!

Moderatörün son düzenlenenleri:
1995 / 1 olarakmı gidiyorsun eger 1 sen kral tertipsin :D :)
yuh 95 ler askere mi gidiyor artık 92 liyim demek az daha dayanırsam kısa dönemden yırtarım bedelli ile :D
EDİT: Bu habere bi bakın isterseniz 3 büyüklerin bütün türk oyuncuları var nerdeyse hiçbiri adam değilmi şimdi bunların :D (gerçi bazıları öylede;))

Geri