• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beklenen an geldi..

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
summer's coming diyorlar ya evet geldi.. hemde öyle böyle değil..

s2 seri maçımda unranked adamların gelmesi beni oldukça şaşırttı fakat asıl şaşırtan oyundaki ashe'di.

adamın sadece ap rünü varmış ve mid dışında oynayamıyormuş. Ap rün ile ashe girdi. free kill bıraktığımız halde alamayacak kadar yeteneksizdi..

7mzMXL.png

jJZV3D.png

p41BPn.png

edit: adamda ad rün var fakat kullanmıyor.

Benim de Silver 3 seri maçımda unrankedlar sarmıştı oyunu, Shyvana rede yardım etmedim diye başlamadı falan :D Çok kolay maçtı Yasuo almıştım ama bir o kadar da korktum throwlayacaklar diye malum unrankedlara güvenilmez :D

Maç spamlayınca çok rahat çıkılıyor hocam. Dert etme illaki hak ettiğin yere gelirsin. Sömestırda bizim arkadaş bronz 1'den Altın 5'e çıktı. Başarılar.

Benim de Silver 3 seri maçımda unrankedlar sarmıştı oyunu, Shyvana rede yardım etmedim diye başlamadı falan :D Çok kolay maçtı Yasuo almıştım ama bir o kadar da korktum throwlayacaklar diye malum unrankedlara güvenilmez :D

Maç spamlayınca çok rahat çıkılıyor hocam. Dert etme illaki hak ettiğin yere gelirsin. Sömestırda bizim arkadaş bronz 1'den Altın 5'e çıktı. Başarılar.
tsk ederim fakat main support. geçen yıl west den tr ye geçtiğimde 1 ayda sadece support oynayarak bronz 3 den altın 5 e ( sezon öncesi dönem olunca tabi :D) geldim. Main jung iken, 1 yıldır sadece support oynuyorum ki tr'de kavga çıkmasın rahat oynayayım diye. (Bazen bot prelere sup kavgası bile ediyorum o derece :D) fakat işte, support olunca yanındaki adc bağlısın. Çok kötü oynayan adamlarla bile oyun aldığım zaman oldu da bu unranked bambaşkaydı :D tarifi yok yani. Kendisinin söylediğine göre 1 aydır lol oynuyormuş ve adam direk benim seri maçıma geldi..

tsk ederim fakat main support. geçen yıl west den tr ye geçtiğimde 1 ayda sadece support oynayarak bronz 3 den altın 5 e ( sezon öncesi dönem olunca tabi :D) geldim. Main jung iken, 1 yıldır sadece support oynuyorum ki tr'de kavga çıkmasın rahat oynayayım diye. (Bazen bot prelere sup kavgası bile ediyorum o derece :D) fakat işte, support olunca yanındaki adc bağlısın. Çok kötü oynayan adamlarla bile oyun aldığım zaman oldu da bu unranked bambaşkaydı :D tarifi yok yani. Kendisinin söylediğine göre 1 aydır lol oynuyormuş ve adam direk benim seri maçıma geldi..
Unranked olayında yapacak bir şey yok maalesef ama o eloda jungler olarak rahat taşırsın bence. AD Jarvan, Evelynn denemelisin rahat taşıyorsun :)

15 dakika boyunca adc thresh oynatıp 16. dakika " itemleri sat supporta dön " demen açıklıyor :D

ve support oynaya oynaya altın 5 olduk: (seri maçım son 2 oyununda support bırakmadılar)

lYMYOg.png
olur öyle şeyler cınım ya :d bi solo thresh oynada gör bakalım thresh neymiş :D bu aralar vayne solo oynuyomda kite yapmayı bilmiyom mal mal sağ tık yapıyorum çok zor oluyor bilen hiçmi kimse yok la :D

olur öyle şeyler cınım ya :d bi solo thresh oynada gör bakalım thresh neymiş :D bu aralar vayne solo oynuyomda kite yapmayı bilmiyom mal mal sağ tık yapıyorum çok zor oluyor bilen hiçmi kimse yok la :D

benim adc thresh oynamaya hatta oynattırmana dediğim birşey yok, am.k kılıcını bile kasmışken bana kalkıp; onları sat supa dön demen sorun :D

Son düzenleme:
Vayne bilmiyorsanız resmen çöp ya :D Lucian oynayın beyler müthiş. O burst yok mu, beni benden alıyor :D

Vayne bilmiyorsanız resmen çöp ya :D Lucian oynayın beyler müthiş. O burst yok mu, beni benden alıyor :D
vayne biliyorumda kite anlayamadım bi türlü çok yavaş yapıyorum lan :D elimle yaptığımda ciddi yavaş oluyor ama yinede normal atakdan daha iyi

sırf bu yüzden 3 arkadaş normal giriyoruz ramazan bize yaradı galiba sabaha kadar lol 5 kişiye tamamladığımızda team rank kurucaz sahur öncesi lol sahur sonrası full blackpearl sonrası zaten full lag of legends :(

adama tıklayıp kaçmaz zor olur kite için ben a tuşuna koydum oto atağı daha kolay oluyor
ben tuşları hiç atamadım şimdi netde denilene göre a sol tık ve ya sol shift sağ tık yapılıyormuş yani a sol tık yapınca kırmızı gösterge çıkıyor ama hareket etmiyor :D anlatan yokki la adam akıllı

ben tuşları hiç atamadım şimdi netde denilene göre a sol tık ve ya sol shift sağ tık yapılıyormuş yani a sol tık yapınca kırmızı gösterge çıkıyor ama hareket etmiyor :D anlatan yokki la adam akıllı

a ya basarsan range çıkıcık ben ayarladım a ya basınca direk vuruyor sol tıksız :D

----------

kite zor bişey taktikler kişiden kişiye değişebiliryor

a ya basarsan range çıkıcık ben ayarladım a ya basınca direk vuruyor sol tıksız :D

----------

kite zor bişey taktikler kişiden kişiye değişebiliryor
Aynen bu şekilde en iyisi ama ben bu halde bile yapamıyorum :D

A'ya bastığında ya daire çıkar ya da sol tık yapman gerekir o A tuşunu otomatiğe yapınca A + sağ tık bu şekilde kolay olur

Geri