• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

beyler bakarmısınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Referans linki değişiyo ona bak bi benim 2 kere değişti.
benimkide değişmişti ama burada gösterdiğim link hala benim geçerli rf linkim Download free league of legends riot points beyler lütfen tıklayın :shm:

----------

Abi benimkinede tıkla piliz 5k piliiz :D

29'da kaldım :D
senin pc kapalımıydı hiç o 30 ref i toplarken ? kapalıyken işlemiyor sanırım

----------

Nasıl ya bende yapayım rp mi veriyor?
Download free league of legends riot points bu siteye gir kendi ref linkini kopyala bize göster bende tıklayayım

Yok değildi şuan 30 yaptım ama kodu yapışıtırıcak yer yok videodaki gösterdiği yerde

Kodlar bölümüne yazınca birşeyler diyor türkçe değil bende anlamıyomda :D

League Of Legends pre-paid cards can only be redeemed by clicking on the 'purchasing rp' button top left and selecting the pre-paid card option. yazıyor

Tıkladım.

Biryerde okuduğuma göre sadece NA serverlarında oluyormuş.

Son düzenleme:
beyler bu nasıl oluyo kaç apra veriyo rp mi ip mi veriyo hepinizinkine tıkladım bu arada

Geri