• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

beyler bakarmısınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
olay ne ki 7 diyor 7 yaptık olmadı bişey adam milletin üzerinden iyi para kazanıyor galiba :D

hayır NA da geçerli sadece kodlar şimdi öğrendim. Kodu verdi arkadaşlar ön ödemeli kart olarak giriyorsunuz oda NA da geçerli. Ben TR deydim elimde kod kaldı öyle NA da hesap açacağım şimdi :)

Site fake arkadaşlar proxy ile 30ref yapılıyor 2dkda isterseniz.

Tüh be oysaki ne hayaller kurduydum skin alacaktım :/
Ulen yine iddaaya kaldı aşkımız ikimzde şaşkınız

beyler aldıgım duyumlara göre çalışmıyomuş ama denemedim bende bu kadar referans oldu
4268incix5184655.png

yıl olmuş 2013 bunlara inanan var lol forumda adamın tekide inanmış sitenin verdigi kod 123456789 gibi birşey geçersiz fake adam sizin üzerinizden para kazanıyor ;=)

Geri