• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler wow char nasıl :D

Ama bildiğim kadarıyla beta bölümleri var ya...

Wowu oynayan 12 Milyon kişi var :)
bi kere sro ile wow bende karşilaştirilmamali bile çünkü wow sronun 2000 kati
Sronun bütün mapi Wowun 2-3 şehri eder :D ve wowda tam 2 Dünya var o 2 Dünyanin birisinde 3 Kita var her kitada 15 Şehir şehir var :D (Bide diğer dünya var oda değişik bişi 5 şehir var ama o şehirler çok büyük falan filan :D) artik gerisini siz düşünün o derece
grafikleri falan daha iyi srodan , 12 Meslek var 6 İrk 10 Class falan var... Abartmiyorum 100den fazla skill var xD bir sürü silah çeşidi var... ve bence wow srodan daha eğlenceli... Petlerle uçuyorsun falan sroda öyle bişi yok Arena dövüşleri falan oluyo... 2000'den fazla mob çeşidi var falan...
:) Wowun yaninda sro hiç kalir...

silkroad halt yemiş bende oynuyorum 80 dk 78 warlockum var aptallık sro oynamak sroya para veriyorsun tekte giremiosun lag alıyosun salak insanlar alıyorsun buna 2 ayda bir 48 milyon veriyorsun düzgün insanlar ne lag ne bişe tek tık gelişmiş destek

paralı olması daha guzel 10 yasındaki bebeler gelip kufur etmio temiz temiz oynuosun wow bizi silkroadın yapımcılarından daha cok dusunuo bence sroya basar

13euro
bende merak ettim siz sro ya ne kadar veriyorsunuz?

Bi ara bu oyunu yükledim ama üye olamadım para istiyolardı :'( güzel oyun ama silkroad ın yerini tutmaz:'(

Silkroad'ın yerini tutamaz doğrusun o konuda,çünkü botla kasmıyoruz,1 boss için ona buna küfürler yağdırmıyoruz,Boss'dan düşen itemleri ihtiyacı olmasa bile silkroaddaki gibi 10-20 kişi bi iteme koşmuyoruz.GoldBotlarımız yok serverda,vs atarken silkroaddaki gibi 100 lvlin 30 lvle dalması malesef yok WoW da,kaliteli silah kullanmak için Silk dökeceğimiz bir item mall yok,bu yüzden silkroad çok kaliteli değilmi ?

DipNot: Silkroad'ı bende 5 senedir oynadım malesef döktüğüm paraya acıdım. wow da emin ol yatırdıgın her paranın hakkını tadını tuzunu alıyorsun. Yani WoW'u silkroadla karşılaştırmak çok saçma..

WoW gibi bir oyunun yanında Silkroad hiç kalır bence de bende WoW oynuyorum böyle bir oyun görmedim muhteşem ötesi ...

ne yalan söyliyim silkroad hevesim depreşti yine her an dönebilirim,şu battle arena ne gibi bir değişiklik yapıcak oyuna merak ediyorum birde şu botlar için yeni bir sistem gelmiş umarım bot siteleri bu konuyu geliştiremezler herkez elle kasmak zorunda kalır.

Ha Silkroada para vermişsin ha W.O.W'a ... Rahat bi oyun için pre şart...Tek tık girmek istiyorsan pre şart pre bildiğim kadarıyla 22 Tl

W.O.W da 2 ayLık 48 TLmiş.

yaklaşık olarak aynı fiyata gelıyor. silkroadda havalara girip silkle şundan bundan almazsan bi premıumla toplayıcı pet alsan rahat rahat oynarsın.Wowun bide ilk paketlerini alman gerekıyo onlarda ucuz değil yani. 1. paket 35 tl . 2. paket ona yakın bi fiyat. 3. paket 80 TL 4. catalysm die bi bölüm gelcek onun paketinide düşünemıyorum ne kadar olur. yani ucuza falan geldıgı yok oyunun.

cataclysm gelince woltk 15 euro olacak. ayrıca bu paraları sadece oyunu satın alırken veriyorsun.sonra aylık 14 euro.Ayrıca sro da napıyorsun bot ve kapı önünde birbirine vurmak dışında! wowa verdiğin para sro ya verdiğin paranın 1/4 ü bile olsa wowda paşalar gibi oyun oynuyorsun.

Silkroad'ın yerini tutamaz doğrusun o konuda,çünkü botla kasmıyoruz,1 boss için ona buna küfürler yağdırmıyoruz,Boss'dan düşen itemleri ihtiyacı olmasa bile silkroaddaki gibi 10-20 kişi bi iteme koşmuyoruz.GoldBotlarımız yok serverda,vs atarken silkroaddaki gibi 100 lvlin 30 lvle dalması malesef yok WoW da,kaliteli silah kullanmak için Silk dökeceğimiz bir item mall yok,bu yüzden silkroad çok kaliteli değilmi ?

DipNot: Silkroad'ı bende 5 senedir oynadım malesef döktüğüm paraya acıdım. wow da emin ol yatırdıgın her paranın hakkını tadını tuzunu alıyorsun. Yani WoW'u silkroadla karşılaştırmak çok saçma..

bnde WoWa baslicam neden diye sorarsaniz Sroya Aylık Devilinden Tut Presine en az 100tl harciyorum.Fakat bu bana hic yaramiyo sadece oyuna tek atiyorum. ve Bu Sroda Emek Veren Deil Para Veren Kazniyo.Ama WoWda Emek harcayan Kazaniyo...

Bi ara bu oyunu yükledim ama üye olamadım para istiyolardı :'( güzel oyun ama silkroad ın yerini tutmaz:'(
uye olamadın ve yerını tutmaz hukmu bence cok yanlıs .Sroya 10 basar tabırı yanlıs olur cunku karsılastırılamaz bıle.
W0W tum zamanların en ıyı gercek zamanlı oyunudur. kım ne derse desın bı oyna bellı bı sure ıcınde ol emınım fıkrın degısecektır. sole ıtemlerı dızıp savas yada arena yapsan sroyu daha acmassın bıle.

----------

yaklaşık olarak aynı fiyata gelıyor. silkroadda havalara girip silkle şundan bundan almazsan bi premıumla toplayıcı pet alsan rahat rahat oynarsın.Wowun bide ilk paketlerini alman gerekıyo onlarda ucuz değil yani. 1. paket 35 tl . 2. paket ona yakın bi fiyat. 3. paket 80 TL 4. catalysm die bi bölüm gelcek onun paketinide düşünemıyorum ne kadar olur. yani ucuza falan geldıgı yok oyunun.
bu yazdıgın fıyatlar ne zamanın dostum ben daha yenı aldım 14 tl ye 35 tl de ne ?zaten tumunu alsan 80 tl anca edıyor etmıyodur bıle verdıgn fıyatlar guncel degıl sroya bundan daha az mı para harcıyon?

Geri