• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler wow char nasıl :D

uzun süre sro oynayan birisi wow a geçtiği zaman aklı karışır zorlanır sıkılır pörtler fln. Çünkü sro o kadar basittir ki pvp ve pve de aynı itemları kullanırsın.O kadar basittir ki sro da %5 lik bir parry dodge şansının ne kadar hayatı olabileceğini hiç anlamazsınız. Çünkü değerler asla ama asla denge için tasarlanmamıştır.Ne komiktir ki ilk okula giden birisinin bile rahatça anlayacağı bir oyunda pro olmakla böbürlenen insanlar varken. Wow gibi bir oyunda düşük gearlı olmasına karşın stat dengelerini korumuş ve yerinde hareket eden birisini imba oyuncular bile tebrik edebiliyor. Ve ne acınasıdır ki botla kasmış insanlar karakteri için emek verdim diyerek gülünç duruma düşerler.
Tartmaya bile değmez bir konuda parayla, görüntüyle tartmak yerine bırakın onlar orda kalsın sadece ışığı gören gelsin =P

Wow İle Sronun Karsilastirilmasi Sacma :) Orn Sroda Devilinden Tut M ine kdr en az aylık 70TL+ Bunlar Bi İsinize Yariyormu ? Tabiki Hayır.Ayrıca Sroda HerTurlu İteme + Basacakgın Bir İtem Mall'ın War.:pff: Ama WoW'da Para Veren Değil Zaman Veren Kazanıyor.:'(

Paralı olması SAÇMA . gibi yorumlar gördüm ve gülüyorum sadece :D siz her ay karakterinizi kasmak için premium alıyorsunuz burda herkez eşit ve acc yi sadece kiralıyorsun satın almıyosun bedava üyelikleri olan oyunlar saçma asıl o nasıl iş çoluk çocuk gelsin üyelik alsın oynasın 110 olsun scam yapsın ? bana görede bu saçma wow kadar güzel bir oyun yok olsaydı wow un 12 milyon online user rekoruna azcık da olsa yaklaşabilirdi :) Chara gelince evet 80 olmuşsun ama charda çok eksik var iyi bir guild bulup 5k+ gear a gelene kadar durmamanı öneririm :) Zaten priest sin raidlerde yer bulman kolay istersen arena girip pvp itemlerini dizersin arena point ile bu daha mantıklı :)

Arkadaşlar benimde Holy Paladin'im vardı 6145 gsli.WoW hiç bir oyunla karşılaştırılamayacak kadar iyi bi oyundur.Cataclysm patch'i geldi Aralıktada CD'si gelicek çok şey değişti ve WoW çok oyuncu kaybetti bazıları CD'yi bekliyo Raidleri denemek için.Oyuna para ödeme aşamasında aslında hangi oyuna para ödenmiyor ki Knight oynayan prem almak zorunda kalıyo,Sro oynayan dayanamıyo devil,avatar,sp/exp ticket alıyo,WoWda CD'leri aldıktan sonra her ay aidat ödemeniz yeterli oluyo ve emin olun ki ödediğiniz bu para ödediğinize değiyo.Grafik ve her yönden mükemmel bi oyun zevk almamanız mümkün değil.En azından oyunla ilgili yorum yapmadan önce 10 günlük trial oynamanızı tavsiye ederim.

WoW bi ara bi arkadaşımda oynamıştım. GM ler srodaki gibi değil oyuncularla ilgileniyorlar. mesela charın soyulduğunda GM LerLe konuşup tekrar itemleri geri alabiliyorsun... sroda böyle bir şey yok olmazda yani joymax anca para alsın diye uğraşıyo oyuncuları için değil para için her şey. WoW da böyle değil ama

WoW bi ara bi arkadaşımda oynamıştım. GM ler srodaki gibi değil oyuncularla ilgileniyorlar. mesela charın soyulduğunda GM LerLe konuşup tekrar itemleri geri alabiliyorsun... sroda böyle bir şey yok olmazda yani joymax anca para alsın diye uğraşıyo oyuncuları için değil para için her şey. WoW da böyle değil ama

Evet haklısın.Zaten oyunun en güzel yanlarından biri de o GM'ler çok ilgileniyo bi ticket açıyosun en geç 24 saate cevap geliyor.İlla bi sorun çıktığında atmana bile lüzum yok herhangi bişeyi merak ettiğindede atabiliyosun.Bi de Sro'da sürekli GM'lere küfür ediyolar bunun önüne geçmeleri lazım bence.

Evet haklısın.Zaten oyunun en güzel yanlarından biri de o GM'ler çok ilgileniyo bi ticket açıyosun en geç 24 saate cevap geliyor.İlla bi sorun çıktığında atmana bile lüzum yok herhangi bişeyi merak ettiğindede atabiliyosun.Bi de Sro'da sürekli GM'lere küfür ediyolar bunun önüne geçmeleri lazım bence.

oyuncusuna değer vermeyen bir oyun firmasındaki gm ye savurular küfürleri çünkü para veren düdüğü çalar kafasında durmak yok yola devam ediyorlar.

Paralı olması saçma diyen arkadaş herhalde silkroad da M almıyo,pre ya da ticket almıyo, tabi avatara da para vermiyo,devil hiç almıyo :D 1 haftadır private de kasıyorum 60 lvl Retri Pala yaptım, silkroad inanın ki hiç aklıma gelmiyo şu an,700k sp li çar var yatıyor o derece :D

güzel hoş oyun aMa alışmışız silkroada bu tür oyunlara bi türlü adapte olamıyorum .....nasıl diyim benim tarzım saten sadece pvp kasmaklada uraşmam w0w hariç bütün online oyunları oynadım hiç birisinde keyif alamadım bir tek cabal hoşuma qitti oda skilleri diğer türlü silkroadın yerini tutan olmadı ..... ama paralı olduğu iyi olmuş hiç deilse bebelerle uraşma derdi yok :)

Wow İle Sronun Karsilastirilmasi Sacma :) Orn Sroda Devilinden Tut M ine kdr en az aylık 70TL+ Bunlar Bi İsinize Yariyormu ? Tabiki Hayır.Ayrıca Sroda HerTurlu İteme + Basacakgın Bir İtem Mall'ın War.:pff: Ama WoW'da Para Veren Değil Zaman Veren Kazanıyor.:'(

Aynen Bencede Paralı Olması Saçma 50 Tl Ama Verenlerde Var

Aynen Bencede Paralı Olması Saçma 50 Tl Ama Verenlerde Var

Arkadaşım sen yanlış anlamışsın,o 70 tl silkroadda harcanıyo.Hem neden saçma oluyo ? WoW da yeni çıkan paketler dışında extra para ödemiyosun,ki wow 13 lira,burning crusade 15 lira ve wotlk 30 lira bunları 1 sefer veriyosun ve aldığında paketleri kullanarak 1 ay oynuyosun bedava, gayet de uygun bencedaha sonra 2 ayda bir 40 liraya prepaid card alıyosun ve 2 ay oynuyosun,yani her ay 20 liraya oynuyosun yani, 20 lira Sro da senin herayki premium paran :D daha diğerleri var (gold,avatar,ticket vs.)...Tabi bide çirkef,küfürü basan veletlerle uğraşma derdi yok,Ve WOW da PARA VEREN DEĞİL,EMEK VE ZAMAN VEREN KAZANIYOR HER ZAMAN, Wow'da en güzeli de bu...

Paralı olması saçma bence..
Eğer paralı olmasaydı çoluk çocuk dolucak ve sonu knight gibi eğlencesiz,küfür dolu,seni sinirlendiren ve dolandırmaya çalışan insanların ciri attığı bi oyun olucaktı en azından paralı olması onları caydırıyor ve daha elit bir kesimin oyunda olmasını sağlıyor.

wow yerine sroyu yada mario oynarim diyen arkadaslar wowa basladınızmı sizin için yeni bir hayat başlar bırakın sroyu marıo yu adamlardakı sistem çok sağlam keşke parasız olsada herkez oynasa.

Geri