• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bf 3 Operation Exodus Görevi SonsuzaKadarOyun

Bir an benimle ilgili bir şey sandım hevesim kursağımda kaldı :D

Abi sizin bilgisayar özellikleri ne? Birde hangi ayarlarda oynuyosunuz? Oyun CoD Dan iyi gibi gözküyor.

Abi sizin bilgisayar özellikleri ne? Birde hangi ayarlarda oynuyosunuz? Oyun CoD Dan iyi gibi gözküyor.

Pc oyun için toplanmadı diyebilirim.
İ serisi işlemci bile yok bende ama ultra olamasa yüksek mod'da cok rahat onuyorum o tarz oyunları.
COD uzun zamandır oynamadım ama bf3 benim çok hoşuma gitti alternatifi bol bir oyun.Ortamda kurar skype gibi ortamlarda ortak oyun oynarsan kefine yok diyorum.

Kayaaaa başlat beni şu oyuna :D

Co-op görevlerinde ne yapacağını bilseydin seninlede video atardık ama bilmiyorsun malesef :)
Kaya bildiği için görevi yapmamız 11 dk sürdü bilmeyenle yapmaya çalışmak saatler alabilir ki ben ilk denememde kaya'yı baya fıtık etmiştim ..

Co-op görevlerinde ne yapacağını bilseydin seninlede video atardık ama bilmiyorsun malesef :)
Kaya bildiği için görevi yapmamız 11 dk sürdü bilmeyenle yapmaya çalışmak saatler alabilir ki ben ilk denememde kaya'yı baya fıtık etmiştim ..

Co-op nedir onu bile bilmiyorum abi :D
Neyse Kayadan öğreniriz artık taktikleri gelirim bende oyuna belki.

İyimiş bu abi.:)

----------

pratiksiz kafamıza bomba yersek kahraman abi ezer beni :D

Gelir ayaklandırırım :D Biz video da hiç ölmediğimiz için o kısmı bilmiyorsun tabi 2 miz aynı anda ölemeden oyun bitmez :) Tabi birimiz ölürse kaldırmak için zamana karşı mücade veriyorsun .

Bu oyunda bir de can kaç yahu? Videoyu izledim de sağdan/soldan kurşun yiyorsun fakat ölmüyorsun :D

Geri