• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bf 3 Operation Exodus Görevi SonsuzaKadarOyun

Youtube gamerlığında yeni Türk amatör arkadaşları görmek beni mutlu ediyor :D

Abi sizin bilgisayar özellikleri ne? Birde hangi ayarlarda oynuyosunuz? Oyun CoD Dan iyi gibi gözküyor.

Aslında CoD'dan baya bir farklı. CoD daha çok küçük alanlarda seri kapışmalara yer verirken, BF3 geniş alanlarda takım oyunu gerektiren bi oyun sunuyor. Her ne kadar BF3 ü kaldırmasa da bunu biliyorum. :D

En sonda korktum bi anda bağırınca :D

Aslında CoD'dan baya bir farklı. CoD daha çok küçük alanlarda seri kapışmalara yer verirken, BF3 geniş alanlarda takım oyunu gerektiren bi oyun sunuyor. Her ne kadar BF3 ü kaldırmasa da bunu biliyorum. :D
Bf 3 te dar alanlarda bireysel kapışabileceğin seçeneklerde mevcut.

Bana verilen şifreleri not almam abim sadece o an için kullanırım tekrar lazım olur sa sahibine yine rica ederim. :D
abi skypeden yazıyorum kullanıcı adı ve şifreyi deniz oynayacak vs olursa denize verirsin beraber oynarsınız seymenle oynayacak olursanız verme hile kullanıyormuş o hesap güme gitmesin.
sanki kendi pro oldu.

O amatörü iyi izle bak nelere imza atacak.
Biz onlardan önce buradaydık. Sadece bu işlere girmeye karar vermek uzun sürdü. :D Karar vermemde yardımcı olan Servet abiye sonsuz teşekkürler o olmasa bu işlere girmek gibi niyetim yoktu.
Şaka bir yana elin oğlunun kanallarına bakıyorum adamlar takır takır oyun oynayıp tarif ediyorlar. Bizim türkler oynadıkları oyunda dolanıp dolanıp orama koma burama koy olamadı oramı beğenme buramı beğen diye reklam yapmaktan oyun oynayamıyorlar ? Üzücü bizim için oyun hastaları için çok büyük boşluk.

O amatörü iyi izle bak nelere imza atacak.
Biz onlardan önce buradaydık. Sadece bu işlere girmeye karar vermek uzun sürdü. :D Karar vermemde yardımcı olan Servet abiye sonsuz teşekkürler o olmasa bu işlere girmek gibi niyetim yoktu.
Şaka bir yana elin oğlunun kanallarına bakıyorum adamlar takır takır oyun oynayıp tarif ediyorlar. Bizim türkler oynadıkları oyunda dolanıp dolanıp orama koma burama koy olamadı oramı beğenme buramı beğen diye reklam yapmaktan oyun oynayamıyorlar ? Üzücü bizim için oyun hastaları için çok büyük boşluk.
İnşallah abi bakalım, bekliyoruz :D Abi o giriş olayına kılsın ya biraz, o giriş olayını herkes yapıyor Türk-yabancı farketmeksizin, pewdiepie'sinden tobuscus'una gronkh'dan mustplays'e kadar yani :D

İnşallah abi bakalım, bekliyoruz :D Abi o giriş olayına kılsın ya biraz, o giriş olayını herkes yapıyor Türk-yabancı farketmeksizin, pewdiepie'sinden tobuscus'una gronkh'dan mustplays'e kadar yani :D

Amacım oyun oynamak Emre herkesten farklı olarak ben oynarım oynarken konuşurum benim olayım bu tanıtım reklam yapmam.
Benim oynadığım oyundan bir şey anlayan uygular yada üstüne katar dahada iyisini yapar olayım bu .

Bu arada senin için tır kullanma dersleri yayınlayacağım üstelik konuşuyor olacagım ve kaza falan filanda yapmayacağım :D

Yaptığı işten para kazanan prolar vardır bide senin gibi para kazandığını zanneden procuklar vardır.
He anam he

RPM Network - YouTube
https://www.facebook.com/RPMNetworkYT
i96DjclcKJIdS.gif

Geri