• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bf 3 Operation Exodus Görevi SonsuzaKadarOyun

Kazandığım paranın %60'ı şirkete gidiyor, profesyonel'in kelime anlamını öğren de gel anam.
k202s.gif

aylık 30lira vereyim sanada kanalı kapat anam

Sen ayda 30 değil 3000 lira versen seni rpm networks'e almazlar anam. Oradaki izlenme süresini görüyor musun onu bi saat'e güne falan vuruver acık matematiğin varsa.
kafamı bozma benim anam önemli olan harcanan zaman mı para mı ? ben bunda bile uğraşmadım bıraktım yok şu kadar izlenicem yok şu diye uğraşmam.

ps:sildiğim yerlerde ürün ve kişi bilgileri var o yüzden sildim.

pvt18.jpg

kafamı bozma benim anam önemli olan harcanan zaman mı para mı ? ben bunda bile uğraşmadım bıraktım yok şu kadar izlenicem yok şu diye uğraşmam.

ps:sildiğim yerlerde ürün ve kişi bilgileri var o yüzden sildim.
E banane senden ben sana neden uğraşmıyorsun falan mı dedim ? Benim için de olayın aslı para kazanmak değil ama sen benim proluğuma laf edince böyle bir duhule edesim geldi.

E banane senden ben sana neden uğraşmıyorsun falan mı dedim ? Benim için de olayın aslı para kazanmak değil ama sen benim proluğuma laf edince böyle bir duhule edesim geldi.
uğraşmam dememin sebebi seni almazlar demendi :D neyse la seninle kafa bulduğum yeter severim seni kafa buluyorum sadece :D

Uyuduktan sonra ne mücadele vermişsiniz . :)
Emre senin için düzenlediğim tır videolarını çektim video sonlarını park etme sorununa göre cektim.

Uyuduktan sonra ne mücadele vermişsiniz . :)
Emre senin için düzenlediğim tır videolarını çektim video sonlarını park etme sorununa göre cektim.
abi ne pis tırsıyor bu çocuk senden ne yaptın buna yorumları bile silmeye korkuyor :D ben kendi yorumlarımı silsem normal üyelere karşı sap gibi kalacak şuan :D

Bende bu tarz oyunlara başlamak istiyorum da zaman olmuyor.:)

Geri