• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Programcılığı (Üniversite)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan umutbadur
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

umutbadur

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Tem 2012
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, seneye lise bitiyor Anadolu Teknik Lise(Bilişim Bölümü-Web Tasarım Dalı) üniversite telaşıda başladı sayılır.Ben Bilgisayar Programcılığı istiyorum ama yaptığım araştırmalara göre bilgisayar programcılığı 2 yıllıkları gördüm genelde.Eğer bilgisayar programcılığı 2 yıllık olan üniversiteyi tercih edersem 2 yıldan sonra üzerinde birşeyler koyabilir miyim yani lisans vs. iş bulma imkanım ne olur.4 yıllık bilgisayar programcılığı bölümü var mıdır ?

ders çalış mühendislik kazan :D bn de seneye inş. gzl bir üniversiteyi kazanıcam. bu arada sn hani bu forumu bırakmıştın? bi daha geri dönmiycektin hani :D

Geri