• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Binlerce Ürünü Kargo Ücreti Ödemeden Çok Ucuza Alın

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Merkezi Hongkong da bulunan Çin'li bir firmanın açmış olduğu ürünlerin çok uygun fiyata ve kargo ücreti ödemeden gönderildiği bir siteden bahsedeceğim size.

Sitemizin linki : www.dinodirect.com

Belki daha önceden duyanlar ve görenler vardır bu site tam anlamı ile dealextreme sitesi ile aynı düzeyde ve aynı işi yapmaktadır. Ürünlerin kargosu dünyanın her yerine tamamen ücretsizdir, bu arada sorulabilecek soruları firma yetkilisine sordum ve sizin için bilgi almaya çalıştım.

En çok merak edilebilecek konu olan gümrük vergisi konusunda ne yapabiliriz diye sordum onlar da gümrük vergisinde bir limit vardır tam olarak o limiti bilmiyorum tahminen 100$ civarıdır. Bu değerde olan ürünlerde herhangi bir vergi söz konusu değil bu oranı geçen ürünlerde ise firma ürünün fiyatını düşük gösterip sorunu çözeriz dedi.

Ödemelerinizi paypal , kredi kartı, moneybookers ve western union ile yapabilirsiniz.Firmayı araştırdım güvenilir ve köklü bir firma herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ayrıca firma yetkilisi de bu konuyu takip edip sorularnıza cevap vermeye çalışacaktır yarın itibari ile.

Not : Bu konuyu açmakla herhangi bir kazanç veya getiri sağlamıyorum. Tanıtım için para önerdiler fakat kabul etmedim amacım Çin ile Türk dostluğunu pekiştirmek ^^

Benim abim elçi gibi adamdır ya para bile almamış :D
Neyse çin malı felan ucuzdur şimdi ama paypalda para yok .d

Şuan kullandığımız bir çok ürün Çin malı nerdeyse %90 :) Iphone bile Çin de üretiliyor...

Bataryalar da öyle.Tüm bataryaların arkasında Made in China yazar.

Ayrıca Çin'de bu konularda usta kişilere yaptırıyorlar.Yani inşaat işcisine telefon yaptırmıyorlar :)

----------

Ayrıca telefon getirtmek istesem kullanamam değil mi :S

Bataryalar da öyle.Tüm bataryaların arkasında Made in China yazar.

Ayrıca Çin'de bu konularda usta kişilere yaptırıyorlar.Yani inşaat işcisine telefon yaptırmıyorlar :)

----------

Ayrıca telefon getirtmek istesem kullanamam değil mi :S

Pasaporta kayıt edersen sorun olmaz ama pasaportun olması lazım ve o pasaport ile bir yere gidip gelmiş olman ve üzerinden 1 ay geçmemiş olması lazım.

İyi ve güzel haber , Kargo ücreti ödemeden bi Mp3 çalar vs. alırız artık :D

hemen infinity için bi sunucu siparişi vereyim :)
şaka bi tarafada siteden alış-veriş yapan olursa konu altına yazsında az da olsa güven konusunda bizlere yardımcı olmuş olur.

benim kredi kartım var paypal hesabı çıkartsam bu siteden alışveriş yapabiliyor muyuz ? Annemde memur sanırım yeşil pasaport var ama yurtdışına gitmedi 1yıl oldu çıkaralı zaten alacağım şey ipod mp3

Ne Kadar SÜrede Gelir ? Bi Bilgn Varmı Ümit Abi ?

Yarın gelecek elemana sorarız bilmiyorum ben de.

Ümit abi paypal hesabı olmayanlar napıcak senin hesaba yatıralım sen al bize göndert :D

Düşünürüz bu konuyu :)

benim kredi kartım var paypal hesabı çıkartsam bu siteden alışveriş yapabiliyor muyuz ? Annemde memur sanırım yeşil pasaport var ama yurtdışına gitmedi 1yıl oldu çıkaralı zaten alacağım şey ipod mp3

Tabiki alışveriş yapabilirsin.

Geri