• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Binlerce Ürünü Kargo Ücreti Ödemeden Çok Ucuza Alın

pc parçaları satılıyormu anakart işlemci ekrankartı vs vs vs yeni pc toplayacağımda türkiyeden aldığım zaman 1000tl filan sadece vergi

Ümit Abi Bu Kulaklık Nokia 5800 a Uyarmı İndirime Girmiş 22 Saati Var Bitmesine Nokia 5800 Oluyorsa Parayı Gönderip Bana Sipariş Edebilirmisin?

http://www.dinodirect.com/bluetooth-headphone-stereo-headset-s9-hd.html

Birde Bu Kulaklıkla Görüşme Yapılabilirmi?

Suda Birşey Olmuyormu Bunlara :D

Bluetooth-Stereo-Headset-Headphone-S9HD_27.jpg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Ben Linda. Dinodirect online alışveriş sitesinde reklam direktörüyüm ve satış temsilcisiyim. Tanıştığımıza memnun oldum. Sitemiz hakkında daha fazla bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz. Teşekkürler.

Hoşgeldiniz.

Bu Siteden Alışveris Yapsam Türkiyeye Gelme Süresi ne Kadardır :S

----------

Ümit Abi Bu Kulaklık Nokia 5800 a Uyarmı İndirime Girmiş 22 Saati Var Bitmesine Nokia 5800 Oluyorsa Parayı Gönderip Bana Sipariş Edebilirmisin?

ZhongJian Bluetooth Stereo Headset Headphone S9-HD - DinoDirect.com

Suda Birşey Olmuyormu Bunlara :D

Bluetooth-Stereo-Headset-Headphone-S9HD_27.jpg

Owww Bendemi Alsam Denizde Dinlerim :D

Bilmiyorum arkadaşlar... Ben de sizler gibiyim siz ne biliyorsanız bende onu biliyorum yetkili arkadaş gelince sorulaırnızı cevaplar sanırım.

Index-Special-Life-Style-Image-201112276331513.jpg

Ben Bundan alcam istersenız sizede ısmarlayabilirim :shm::shm:
Bunlarında satılıdğını bilmiyordum:grin

Ucuz çin alışveriş siteleri;
0O14.jpg

Mesajı baska forum sitesinden alıntı yaptım yararınıza.

Son düzenleme:
demekki dünyadaki çoğu eşyayı çinliler yapmış adamlar zeki durmadan çalışıyorlar boş durmuyorlar :D

Merhaba,

Tanıştığıma memnun oldum. Cargonuz seçtiğiniz yola değişmektedir. Hava yolu postasını seçerseniz, ücretsizdir ve 3 ila 5 hafta sürmektektedir. Fakat EMS yoluyla almak isterseniz 7 ila 14 gün sonra elinize ulaşır.

----------

Merhaba Linda;Sitemize hos geldin.

:shm: teşekkür ederim

----------

Hoş Geldin Linda.

:shm::shm:

Son düzenleme:

Merhaba,

Tanıştığıma memnun oldum. Cargonuz seçtiğiniz yola değişmektedir. Hava yolu postasını seçerseniz, ücretsizdir ve 3 ila 5 hafta sürmektektedir. Fakat EMS yoluyla almak isterseniz 7 ila 14 gün sonra elinize ulaşır.

----------

:shm: teşekkür ederim

----------

:shm::shm:
Bilgisayar parçalarıda satıyormusunuz??

Merhaba arkadaşlar,
Noelden sonra sitemizde bazı ürünler eski fiyatlarına döndü.Daha çok kişinin sitemizden online alışveriş deneyimini yaşaması için size bu tablet PC’yi öneriyoruz. MeiYing M10 8" Android 2.3 OS Cortex A8 1.0GHz Capacitive Multi-touching Screen Tablet PC-8GB-WI-FI-HDMI-Flash10.1 - DinoDirect.com.
Bu tablet bilgisayar gerçekten çok kaliteli ve yüksek performansa sahip. Orjinal fiyatına göre daha ucuzlatılmış olarak size sunuyoruz sadece 146.38 $. Eğer isterseniz sizin için özel kupon hazırlayabiliriz.Başka ürünler ile ilgilenen varsa bana ulaşabilir.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Noelden sonra sitemizde bazı ürünler eski fiyatlarına döndü.Daha çok kişinin sitemizden online alışveriş deneyimini yaşaması için size bu tablet PC’yi öneriyoruz. MeiYing M10 8" Android 2.3 OS Cortex A8 1.0GHz Capacitive Multi-touching Screen Tablet PC-8GB-WI-FI-HDMI-Flash10.1 - DinoDirect.com.
Bu tablet bilgisayar gerçekten çok kaliteli ve yüksek performansa sahip. Orjinal fiyatına göre daha ucuzlatılmış olarak size sunuyoruz sadece 146.38 $. Eğer isterseniz sizin için özel kupon hazırlayabiliriz.Başka ürünler ile ilgilenen varsa bana ulaşabilir.
Msn adresim : lindawang2011w@hotmail.com
Gördüğüm Kadarıyla Huawei Satmıyorsunuz Huawei Çin Malı Ama Sizde Yok Anlamadım Gitti Huawei Honor Gelirse Kesinlikle Alacağım :)

Gördüğüm Kadarıyla Huawei Satmıyorsunuz Huawei Çin Malı Ama Sizde Yok Anlamadım Gitti Huawei Honor Gelirse Kesinlikle Alacağım :)

Uluslararası ölçekte faaliyet gösteren ve Çin'de de oldukça ünlü olan Huawei markasını sizden duymak, çok sevindirici. Ancak biz onlarla herhangi bir sözleşme imzalayamadığımız için, Huawei ürünlerini satamıyoruz. Sadece Huawei uyumlu bazı aksesuarları satıyoruz. Şu linkten Huawei uyumlu aksesuarlara ulaşabilirsiniz: huawei at DinoDirect.com
Bu iPhone aksesuarları. Accessorize Your iPhone with Amazing New Gear
iPhone durumlarda, kulaklıklar ve kabloları ve benzerleri vardır. Sitemizde, Çin'de üretilen binlerce ürüne göz atabilir ve belki de tam olarak istediğiniz ürünleri bulabilirsiniz.
:)

Uluslararası ölçekte faaliyet gösteren ve Çin'de de oldukça ünlü olan Huawei markasını sizden duymak, çok sevindirici. Ancak biz onlarla herhangi bir sözleşme imzalayamadığımız için, Huawei ürünlerini satamıyoruz. Sadece Huawei uyumlu bazı aksesuarları satıyoruz. Şu linkten Huawei uyumlu aksesuarlara ulaşabilirsiniz: huawei at DinoDirect.com
Bu iPhone aksesuarları. Accessorize Your iPhone with Amazing New Gear
iPhone durumlarda, kulaklıklar ve kabloları ve benzerleri vardır. Sitemizde, Çin'de üretilen binlerce ürüne göz atabilir ve belki de tam olarak istediğiniz ürünleri bulabilirsiniz.
:)
Sağolun Ama Bana Huawei Aksesuar Değilde Ürünleri Lağzım Çin Telefonlarına Baktım Ama Aradığım Cihazı Bulamadım Aradığım Cihaz Bir Kere Kafadan 1 GHz Üstü Olacak Ama Elinizde Bulunan Telefonların Hepsi Malesef ki 600 MHz İle 650 Arasında Gidip Geliyor Ve Alacağım Telefonun Android Olması Tek Sim Cart Girişinin Olması Gerekiyor Eğer Böyle Bir Telefon Varsa Buraya Link Atmanızı İstiyorum Ben Bulamadım Çünkü :(

Geri