• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Binlerce Ürünü Kargo Ücreti Ödemeden Çok Ucuza Alın

Not : Bu konuyu açmakla herhangi bir kazanç veya getiri sağlamıyorum. Tanıtım için para önerdiler fakat kabul etmedim amacım Çin ile Türk dostluğunu pekiştirmek ^^

bir şey sorucam şimdi 1 ürün alırsam yanında güzel gacıda yollarlarmı :) çok iyi dost olurum ben onlara :)

Teşekkürler. ..

Ürünlerin Fiyatlarına Baktımda Bizim Burda 3-4TL Olan Bir Ürüne 8 Dolar Fiyat Koymuşlar Kargonun Nerden Çıktıgı Anlaşıldı :D

o kadar dostluk istiyorlarsa doğu Türkistan'a zulüm etmeyi bıraksınlar.

Arkadaşım siyasi içerikli bir konu açlmadım dikkat ettiysen şahsım adına birşeyler yaptım ve konunun siyasete dönmesini istemiyorum.

bir şey sorucam şimdi 1 ürün alırsam yanında güzel gacıda yollarlarmı :) çok iyi dost olurum ben onlara :)

Teşekkürler. ..

Lütfen yorumlarınız biraz daha ölçülü olsun...

Neden Kargo Ücreti Almıyorlar ki ? Bedavaya Getirmezler Bu Malları hmmm

Ben gayet sevdim siteyi.Öncelikle paylaştığınız için teşekkür ederim Ümit bey.Zaten çoğu teknoloji ürünleri Çin'de üretiliyor.Almam desekte mecburen ihtiyaç duyuyoruz.

gelecek olan arkadaş da gelsin senin misafirin bizim misafirimizdir ^^ az biraz Türkçesi var dediniz.Belki bu forumda Türkçe'yi iyi bir şekilde sökecektir.Forumda ona her konuda yardımcı oluruz. ^^

Ben gayet sevdim siteyi.Öncelikle paylaştığınız için teşekkür ederim Ümit bey.Zaten çoğu teknoloji ürünleri Çin'de üretiliyor.Almam desekte mecburen ihtiyaç duyuyoruz.

gelecek olan arkadaş da gelsin senin misafirin bizim misafirimizdir ^^ az biraz Türkçesi var dediniz.Belki bu forumda Türkçe'yi iyi bir şekilde sökecektir.Forumda ona her konuda yardımcı oluruz. ^^

:alkis:alkis:alkis

tablet pcler 100-200 dolar Türkiyede 1000 dolar maşallah baya ucuzmuş harbiden sitesi pederi ikna edersek kredi kartıyla alıcam tablet str

Merhaba arkadaşlar. Ben Linda. Dinodirect online alışveriş sitesinde reklam direktörüyüm ve satış temsilcisiyim. Tanıştığımıza memnun oldum. Sitemiz hakkında daha fazla bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz. Teşekkürler.

Geri