• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Forumumuza yetenekli ve becerili görevli alımları devam etmektedir..

3 yeni arkadaş silkroad genel bölümüne atanmış olup, bu bölüme moderatör alımını kapatmışlardır.
Hayırlı olsun.

Görevli alımlarımız devam etmektedir,.
Gerekli kriterlere uygun kişiler başvuru yapabilirler..

Nasıl yasak?

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.
qFK6qVu.jpg

İçimden bunu atmak geldi. :D Umarım isteklerinin hepsi olur. :) (OLMADI)

Sonuç olarak giremiyosun dimi? Daha da üstelemenin,sormanın alemi yok. O bu forumda sana yer alabilirsin demediği sürece giremezsin.
Konuda hakaret eden 3 kişiyi 7 gün banladım diye böyle ceza olmaz ki ama 24 saat forumun başında duruyordum rapor edilen konulara anında müdahale yardım isteyen konulara saniyede cevap veriyorum bilen bilir konuşmanın da anlamı yok ama bunca kişi Özür dileyip 10 15 defa affedilirken beni 2 defa affedemiyorlar..
Rütbe umrumda değil sadsadece böyle davranmalarına anlam veremiyorum, neyse...

Konuda hakaret eden 3 kişiyi 7 gün banladım diye böyle ceza olmaz ki ama 24 saat forumun başında duruyordum rapor edilen konulara anında müdahale yardım isteyen konulara saniyede cevap veriyorum bilen bilir konuşmanın da anlamı yok ama bunca kişi Özür dileyip 10 15 defa affedilirken beni 2 defa affedemiyorlar..
Rütbe umrumda değil sadsadece böyle davranmalarına anlam veremiyorum, neyse...

4 yıllık hesabımı moderatör kaybetmemek için banladı Terki diyar. Ben artık foruma sadece private server için giriyorum. Maxigame artık eski silkroadmax değil. Bizim yaşıdığımız büyüdüğü gibi admin tayfasınında büyüdü. Yaşları kaç bilmiyorum tabii ama bazı insanlar kişiliklerini kaybediyor.

World of tanks a başvuru yapacaktım gerçekten değmez. Şimdi ihtiyacımız yok diye bi mesaj gelirse eu serverın en büyük 2. türk klanının başkanıyım. Neyse gerçekten maxigame bişey ifade etmiyor. Kolay gelsin.

4 yıllık hesabımı moderatör kaybetmemek için banladı Terki diyar. Ben artık foruma sadece private server için giriyorum. Maxigame artık eski silkroadmax değil. Bizim yaşıdığımız büyüdüğü gibi admin tayfasınında büyüdü. Yaşları kaç bilmiyorum tabii ama bazı insanlar kişiliklerini kaybediyor.

World of tanks a başvuru yapacaktım gerçekten değmez. Şimdi ihtiyacımız yok diye bi mesaj gelirse eu serverın en büyük 2. türk klanının başkanıyım. Neyse gerçekten maxigame bişey ifade etmiyor. Kolay gelsin.
Yok ben tartışmak istemem artık kimseyle sonra ben suçlu oluyorum her zaman

Sadece üzülüyorum ben. Foruma ilk geldiğimde dolup taşıyodu muhabbetler sohbetler makaralar. 4-5 kişi nası bi forumu bu hale getirebilir anlamıyorum. Bence şuan maxigame sadece Epin satış sitesi.

Deniz sana dedim ki her hangi bir yerde mod olmak istiyorum neden olamıyorum neden affedilmiyorum diye çıkma karşıma. Anlamıyormusun Deniz sen artık modluk hiç bir şart altında alamasın.

Deniz sana dedim ki her hangi bir yerde mod olmak istiyorum neden olamıyorum neden affedilmiyorum diye çıkma karşıma. Anlamıyormusun Deniz sen artık modluk hiç bir şart altında alamasın.
Niye ki abi insanları çok banlıyorum veya çok asabi davranıyorum diye mi suçum ne bunlardan başka bunlar telafi edilebilecek şeyler

Sadece üzülüyorum ben. Foruma ilk geldiğimde dolup taşıyodu muhabbetler sohbetler makaralar. 4-5 kişi nası bi forumu bu hale getirebilir anlamıyorum. Bence şuan maxigame sadece Epin satış sitesi.

Sende nasıl biliyorsan öyle yap bıktım sizinle uğraşmaktan. 4 yıllık hesabın banlanmış ama pekte akıllanmış durmuyorsun elindeki 2 yıllık hesapta gider etrafımda dolanmaya devam edersen. Bu uyarı ister anla ister anlama.

Sende nasıl biliyorsan öyle yap bıktım sizinle uğraşmaktan. 4 yıllık hesabın banlanmış ama pekte akıllanmış durmuyorsun elindeki 2 yıllık hesapta gider etrafımda dolanmaya devam edersen. Bu uyarı ister anla ister anlama.

Yahu abi senle ne alip veremedileri var bunlarin :S

Niye ki abi insanları çok banlıyorum veya çok asabi davranıyorum diye mi suçum ne bunlardan başka bunlar telafi edilebilecek şeyler

Bunlar telafi edemediğin şeyler Deniz edebilseydin şu an yönetici olurdun ben sende o ışığı görmüyorum bilader. Sana 2 defa şans verilmedi abisi ben seni yöneticiyken defalarca uyardım sen ısrarla anlamadın . Ben kendini topla dedikse sen her seferinde daha değişik vukuatlarla karşıma çıktın ben sıkıldım artık bu muhabbetten. Çok ciddiyim bir daha bu konu hakkında ne soru sor ne mırıldan nede birilerini rahatsız et tek şikayet alırsam hakkında hiç şakam yok ban atacam rütbenden oldun hesabından da olacaksın seni sonkez uyarıyorum.

Geri