• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bunlar telafi edemediğin şeyler Deniz edebilseydin şu an yönetici olurdun ben sende o ışığı görmüyorum bilader. Sana 2 defa şans verilmedi abisi ben seni yöneticiyken defalarca uyardım sen ısrarla anlamadın . Ben kendini topla dedikse sen her seferinde daha değişik vukuatlarla karşıma çıktın ben sıkıldım artık bu muhabbetten. Çok ciddiyim bir daha bu konu hakkında ne soru sor ne mırıldan nede birilerini rahatsız et tek şikayet alırsam hakkında hiç şakam yok ban atacam rütbenden oldun hesabından da olacaksın seni sonkez uyarıyorum.
Neyse abi ben tekrar Özür diliyorum kendimi düzene sokmamaya dikkat edicem beni affetmeni bekliyorum abk çünkü maxigameye yararım dokunsun istiyorum

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Kuyruk acısı.
Bu vaktinde benim kuyruğuma basmıştır bende buna sert tekme atmışımdır mesele budur tahminimce.

Ya allah aşkına banlasan nolur. Karşıma çıksan suratına bakmıycağım adamsın, burda gelmiş yönetici olmuşsun diye erkeklik kesiyon herkese. Banlada uğraştırma zaten forumu bitirdin. Hadi şimdi siktir git.

----------

Neyse abi ben tekrar Özür diliyorum kendimi düzene sokmamaya dikkat edicem beni affetmeni bekliyorum abk çünkü maxigameye yararım dokunsun istiyorum

Sende nekadar yalaka bi insansın arkadaşım. Adamlar sana neler diyo hala şu 3 kuruşluk forumda dolanıyon. Kaç bin insan bıraktı forumu şunlar yüzünden hala dil döküyosun. Gurur yokmu sende.

Öbürüde gelmiş seni banlarım diyor :D Ulan forumu toplasan 500 kişi çıkmaz banlasan nolur sanki oturupta muhabbet etcek insanmı var. Banla hadi laf ebeliği yapma.

Ya allah aşkına banlasan nolur. Karşıma çıksan suratına bakmıycağım adamsın, burda gelmiş yönetici olmuşsun diye erkeklik kesiyon herkese. Banlada uğraştırma zaten forumu bitirdin. Hadi şimdi siktir git.

Sağa sola çirkeflik yapıyosun sonrada forum neden bitti diyosun senin gibi daha ergenlik çağını geçmemişler yüzünden oluyor bunlar kimseye suç atamassın saygısız.

----------

Sende nekadar yalaka bi insansın arkadaşım. Adamlar sana neler diyo hala şu 3 kuruşluk forumda dolanıyon. Kaç bin insan bıraktı forumu şunlar yüzünden hala dil döküyosun. Gurur yokmu sende.

Öbürüde gelmiş seni banlarım diyor :D Ulan forumu toplasan 500 kişi çıkmaz banlasan nolur sanki oturupta muhabbet etcek insanmı var. Banla hadi laf ebeliği yapma.

:'(:ban

la olm ümit daha bu gün dedi rütbe dediğin nedir ki rehberi normal üyede açıyor illaha hizmet etmek için yönetici olman gerekmiyor ki bence fazla zorlama bizde çok sıkıldık bu muhabbet :D 2 . olarak da seninde psikoloji yavaştan göçmüş daha fazla üsteleme bence kendine zarar veriyosun.

la olm ümit daha bu gün dedi rütbe dediğin nedir ki rehberi normal üyede açıyor illaha hizmet etmek için yönetici olman gerekmiyor ki bence fazla zorlama bizde çok sıkıldık bu muhabbet :D 2 . olarak da seninde psikoloji yavaştan göçmüş daha fazla üsteleme bence kendine zarar veriyosun.
Valla 20 saat pc başında oturursam böyle oluyor ama maxigameden de kopamıyorum ki 70 yaşındaki dayım bile eve geldiğinde hala maxigamede mi takılıyon diye soruyo adam rütbe önemli değil benim için .

Valla 20 saat pc başında oturursam böyle oluyor ama maxigameden de kopamıyorum ki 70 yaşındaki dayım bile eve geldiğinde hala maxigamede mi takılıyon diye soruyo adam rütbe önemli değil benim için .

işte onu diyorum Kahraman abi bi abilik yapsın ip ban atsın sana yoksa mal olur çıkarsın netin karşısında benden demesi internet bağımlılığı var sende be körfil hanny

işte onu diyorum Kahraman abi bi abilik yapsın ip ban atsın sana yoksa mal olur çıkarsın netin karşısında benden demesi internet bağımlılığı var sende be körfil hanny
Valla giderim yeni bilgisayar modem ne gerekirse alırım yine girerim maxigameden kopamam :D gerçi artık pc den değil telefondan giriyorum daha rahat pc bıraktım artık

Geri