• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kayıt formunu doldurmakla mod olunmuyor , şuan bile güncel konular üretmeniz lazım.En fazla şuan izleniyorsunuz zaten.

Eğer moderatör olmak istediğiniz bölüm ile ilgiliyseniz ve o bölüme moderatör aranıyor ise kesin alınırsınız zaten :'(

Yaş sınırı kalkmıştır , MaxiGame yönetimi herkese bir şans verilmesini uygun görmüştür :)

EvReN35 >>> silkroad Genel
AquA >>> Erepublik
BurjivA >>> Cabal Online
CheeBam* >>> Crossfire
Wayward >>> LeagueofLegends,Cengizhan2,Rappelz Online

Bu arkadaşlar deneme mod olmuşlardır.

Bakalım olan tüm arkaşlar inşallah görevlerini layıkıyla yerine getirirler.

Aktif üyelerde ibaret değil maxigame asagıda üye sayımız ve hit girişler mevcut.forumu off topic eğlence amaclı kullanmayanlarda mevcut .
Biliyorum sırf download yapabilmek için girip çıkan adamlar var hatta yıllar önce bende öyleydim sonra sonra lıştım takılmaya başladım ama işte çok mod olunca da aralarından kendini bilmezler sırf ego tatmini için olan cocuk coluk çıkıyor malesef inşallah gelicek arkadaşlar iyi olur. Neyse konuyu kirletmeyeyim :S

Biliyorum sırf download yapabilmek için girip çıkan adamlar var hatta yıllar önce bende öyleydim sonra sonra lıştım takılmaya başladım ama işte çok mod olunca da aralarından kendini bilmezler sırf ego tatmini için olan cocuk coluk çıkıyor malesef inşallah gelicek arkadaşlar iyi olur. Neyse konuyu kirletmeyeyim :S

Onun için deneme modlar.Adı üsütnde deneme .

EvReN35 >>> silkroad Genel
AquA >>> Erepublik
BurjivA >>> Cabal Online
CheeBam* >>> Crossfire
Wayward >>> LeagueofLegends,Cengizhan2,Rappelz Online

Hayırlı olsun arkadaşlar, Feed-Back konularınızı açmayı unutmayın :)

[h=3]
sticky.gif
Feed-Back (Nedir?)[/h]

Geri